Povezane vesti

Petrić: Voleo bih da Jojić potpiše ugovor, Partizan će biti bolji na proleće

Petrić: Voleo bih da Jojić potpiše ugovor, Partizan će biti bolji na proleće

Politika 13.01.2023
BELEK – Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić izjavio je danas da bi voleo da Miloš Jojić potpiše za „crno-bele” i dodao da veruje da će klub iz Humske da pruži bolje igre u nastavku sezone. Fudbaleri Partizana su sinoć doputovali na… »
Petrić jasan - ne možemo da dovedemo igrača kao što je Jojić! Partizan ga poveo na pripreme, ali je zapelo sa ugovorom!

Petrić jasan - ne možemo da dovedemo igrača kao što je Jojić! Partizan ga poveo na pripreme, ali je zapelo sa ugovorom!

Mondo 13.01.2023
Gordan Petrić je istakao da Partizanu Miloš Jojić treba, a da li će iskusni vezista potpisati ugovor, još nije sigurno. Gordan Petrić je istakao da Partizanu Miloš Jojić treba, a da li će iskusni vezista potpisati ugovor, još nije sigurno… »
Natho "šapnuo" pojačanje Partizanu! Razbio Zvezdu, a sad dolazi u Humsku - oglasio se glavni čovek za transfer!

Natho "šapnuo" pojačanje Partizanu! Razbio Zvezdu, a sad dolazi u Humsku - oglasio se glavni čovek za transfer!

Mondo 13.01.2023
Bez Gordana Petrića transfera neće biti, ali kako je šef struke crveno-belih istakao Dolev Haziza poseduje kvalitet! Bez Gordana Petrića transfera neće biti, ali kako je šef struke crveno-belih istakao Dolev Haziza poseduje kvalitet! Partizan u… »
Petrić iz Turske o timu Partizana, Hazizi i Jojiću: "Izrazio sam želju da potpiše!"

Petrić iz Turske o timu Partizana, Hazizi i Jojiću: "Izrazio sam želju da potpiše!"

Sportske.net 13.01.2023
Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić rekao je danas da je zadovoljan dosadašnjim delom priprema za nastavak sezone i istakao da mu "generalno" ne trebaju pojačanja, ali i da "postoji šansa" da Miloš Jojić ponovo obuče crno-beli dres. "Imali smo… »
Čim sam došao želeo sam ga u Partizanu: Gordan Petrić otkrio, evo čijem se potpisu nada ove zime

Čim sam došao želeo sam ga u Partizanu: Gordan Petrić otkrio, evo čijem se potpisu nada ove zime

Večernje novosti 13.01.2023
TRENER fudbalera Partizana Gordan Petrić izjavio je danas da bi voleo da Miloš Jojić potpiše za "crno-bele" i dodao da veruje da će klub iz Humske da pruži bolje igre u nastavku sezone. FOTO: FK Partizan Fudbaleri Partizana su sinoć doputovali na… »
Petrić otvoreno o hazizi i jojiću: „Kvalitetan igrač može uvek da se prilagodi i dovodi se na duži period!“

Petrić otvoreno o hazizi i jojiću: „Kvalitetan igrač može uvek da se prilagodi i dovodi se na duži period!“

Hot sport 13.01.2023
Ovo su planovi crno-belih. Fudbaleri Partizana trenutno se nalaze u Turskoj gde će obaviti drugi deo priprema za nastavak sezone. Na manje od mese dana do prve takmičarske utakmice, trener crno-belih Gordan Petrić, pričao je za Telegraf o mnogim… »
Petrić: Voleo bih da Jojić potpiše ugovor

Petrić: Voleo bih da Jojić potpiše ugovor

Dnevnik 13.01.2023
BELEK: Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić izjavio je danas da bi voleo da Miloš Jojić potpiše za "crno-bele" i dodao da veruje da će klub iz Humske da pruži bolje igre u nastavku sezone. Fudbaleri Partizana su sinoć doputovali na pripreme u… »

Vesti dana »