Povezane vesti

Majka je ostavila zbog ljubavnika, otac je zlostavljao! Horor priča bivše učesnice Zadruge, ide i na sud s bivšim mužem!

Majka je ostavila zbog ljubavnika, otac je zlostavljao! Horor priča bivše učesnice Zadruge, ide i na sud s bivšim mužem!

Mondo 13.01.2023
Učešće Viktorije Mitrović u Zadruzi ostalo je i te kako upamćeno, ali ne po lepim stvarima, već po skandalima i teškim ispovestima. Učešće Viktorije Mitrović u Zadruzi ostalo je i te kako upamćeno, ali ne po lepim stvarima, već po skandalima… »
"Majka me je ostavila, a otac zlostavljao": Potresna ispovest Viktorije Mitrović, evo šta je rekla o bivšem mužu koji je…

"Majka me je ostavila, a otac zlostavljao": Potresna ispovest Viktorije Mitrović, evo šta je rekla o bivšem mužu koji je…

Blic 13.01.2023
Viktorija Mitrović u prethodnoj sezoni rijalitija "Zadruga" ispričala je niz stravičnih detalja iz svog života, a sada je za domaće medije opet progovorila o teškim temama. Njen bivši suprug Robert Mitrović takođe je bio učesnik "Zadruge", a tom… »
"Majka me je ostavila, otac zlostavljao" Stravična ispovest Viktorije Mitrović: Razotkrila i bivšeg muža, pa najavila…

"Majka me je ostavila, otac zlostavljao" Stravična ispovest Viktorije Mitrović: Razotkrila i bivšeg muža, pa najavila…

Alo 13.01.2023
Viktorija je progovorila u o odnosu sa bivšim suprugom Robertom Mitrovićem. Rijaliti učesnica Viktorija Mitrović nedavno je izjavila kako je ponovo potpisala ugovor za ulazak u rijaliti. Ona je u emisiji iskreno progovorila o teškim temama koje su je… »
Potresna ispovest viktorije Mitrović: Majka me je ostavila, otac zlostavljao! Oplela po bivšem mužu i najavila suđenje…

Potresna ispovest viktorije Mitrović: Majka me je ostavila, otac zlostavljao! Oplela po bivšem mužu i najavila suđenje…

Kurir 13.01.2023
Rijaliti učesnica Viktorija Mitrović nedavno je izjavila kako je ponovo potpisala ugovor za ulazak u rijaliti. Ona je u emisiji iskreno progovorila o teškim temama koje su je pratile od kada se pojavila na malim ekranima. Naime, Viktorija je… »

Vesti dana »