Povezane vesti

Edvard Ferguson biće novi ambasador Velike Britanije za Srbiju

Edvard Ferguson biće novi ambasador Velike Britanije za Srbiju

Politika 13.01.2023
Britanska vlada imenovala je danas novog ambasadora za Srbiju Edvarda Fergusona koji će preuzeti dužnost u toku jula meseca 2023. godine. Edvard Ferguson na mestu ambasadora u Srbiji naslediće Šan Maklaud, navodi se u saopštenju britanskog… »
Edvard Ferguson novi ambasador Velike Britanije u Srbiji

Edvard Ferguson novi ambasador Velike Britanije u Srbiji

RTV 13.01.2023
LONDON - Velika Britanija imenovala je Edvarda Fergusona za novog ambasadora za Srbiju, objavljeno je danas na sajtu britanske vlade. Kako se navodi, Ferguson, koji će na toj funkciji naslediti aktuelnu ambasadorku Šan Maklaud, preuzeće dužnost tokom… »
Imenovan novi britanski ambasador u Srbiji

Imenovan novi britanski ambasador u Srbiji

Radio 021 13.01.2023
Britanska vlada imenovala je novog ambasadora za Srbiju, Edvarda Fergusona, koji će preuzeti dužnost u toku jula. Edvard Ferguson će na mestu ambasadora u Srbiji naslediti Šan Maklaud, navodi se u saopštenju britanskog Ministarstva za spoljne… »
Imenovan novi ambasador Velike Britanije u Beogradu i poslao poruku na srpskom jeziku

Imenovan novi ambasador Velike Britanije u Beogradu i poslao poruku na srpskom jeziku

Sputnik 13.01.2023
Velika Britanija imenovala je Edvarda Fergusona za novog ambasadora u Srbiji. Ferguson se tim povodom oglasio na društvenim mrežama porukom na srpskom i engleskom jeziku. „Velika mi je čast i oduševljen sam što se kao britanski ambasador u Srbiji… »
Edvard Ferguson imenovan za novog ambasadora Velike Britanije u Srbiji: "Oduševljen sam što se vraćam u region"

Edvard Ferguson imenovan za novog ambasadora Velike Britanije u Srbiji: "Oduševljen sam što se vraćam u region"

Euronews 13.01.2023
Velika Britanija imenovala je Edvarda Fergusona za novog ambasadora za Srbiju, objavljeno je danas na sajtu britanske vlade. Kako se navodi, Ferguson, koji će na toj funkciji naslediti aktuelnu ambasadorku Šan Maklaud, preuzeće dužnost tokom jula… »
Edvard Ferguson imenovan za novog ambasadora Velike Britanije u Srbiji

Edvard Ferguson imenovan za novog ambasadora Velike Britanije u Srbiji

Dnevnik 13.01.2023
LONDON: Velika Britanija imenovala je Edvarda Fergusona za novog ambasadora za Srbiju, objavljeno je danas na sajtu britanske vlade. Kako se navodi, Ferguson, koji će na toj funkciji naslediti aktuelnu ambasadorku Šan Maklaud, preuzeće dužnost tokom… »

Vesti dana »