Povezane vesti

Poternica za jetmirom još nije: Raspisana?! Viši sud ni posle više od 24 sata nije odlučio o predlogu tužilaštva, za sve…

Poternica za jetmirom još nije: Raspisana?! Viši sud ni posle više od 24 sata nije odlučio o predlogu tužilaštva, za sve…

Blic 14.01.2023
Viši sud još nije odlučio o predlogu koje je Više javno tužilaštvo dostavilo juče ovom sudu da se Jetmiru Gocaju odredi pritvor i za njim raspiše poternica zbog sumnje da je ubio Ivanu Krivokapić, saznaje "Blic". Više javno tužilaštvo juče je… »
Šta sve znamo o ubistvu Ivane sa Zvezdare: Dok se borila za život, pribavila neoborivi dokaz

Šta sve znamo o ubistvu Ivane sa Zvezdare: Dok se borila za život, pribavila neoborivi dokaz

Telegraf 14.01.2023
Ubica je rukama Ivani stezao usta i nos dok nije izdahnula, pa je zaključao stan i ključ poneo sa sobom. Više javno tužilaštvo u Beogradu izdalo je juče naredbu Višem sudu za raspisivanje poternice i određivanje pritvora Jetmiru G. (24)… »
"Fališ mi, noći me slome" Ovako je Jetmir pokušavao da zametne tragove užasnog zločina! Novi detalji ubistva Ivane na…

"Fališ mi, noći me slome" Ovako je Jetmir pokušavao da zametne tragove užasnog zločina! Novi detalji ubistva Ivane na…

Kurir 14.01.2023
Više javno tužilaštvo u Beogradu potvrdilo je informaciju koju je Kurir ekskluzivno objavio pre četiri dana, da je Jetmir G. (24), državljanin Crne Gore, osumnjičen za ubistvo Ivane K. (26) na Zvezdari! Iz tužilaštva su naveli da "nakon što im je… »

Vesti dana »