Povezane vesti

Nadal besan na organizatore Australijan opena: Španac već našao alibi za lošu formu

Nadal besan na organizatore Australijan opena: Španac već našao alibi za lošu formu

Večernje novosti 14.01.2023
RAFAEL Nadal nije se mnogo oglašavao pred početak Australijan opena, ali je dan pred turnir izneo činjenicu koja ga frustrira. FOTO: AP/Tanjug Rafael Nadal nije igrao turnire uoči prvog ovosezonskog grend slema, nastupao je sa reprezentacijom Španije… »
Novaka nasmejalo pitanje koje bi mu postavili svi Srbi – odgovorom oduševio Australiju

Novaka nasmejalo pitanje koje bi mu postavili svi Srbi – odgovorom oduševio Australiju

Nova 14.01.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković održao je konferenciju pred početak Australijan opena. Pratitie Australijan open na nova.rs uz Lilly drogerie. On se tu vratio godinu dana nakon deportacije, pa su se neka pitanja ticala i nedaća koje su ga… »
Đoković gestom „kupio“ Kirjosa, Australijanac mu se poklonio u jednoj rečenici

Đoković gestom „kupio“ Kirjosa, Australijanac mu se poklonio u jednoj rečenici

Nova 14.01.2023
Australijski teniser Nik Kirjos imao je kratak komentar na činjenicu da se Novak Đoković vratio u Australiju posle horora od prošle godine. Pratitie Australijan open na nova.rs uz Lilly drogerie. Đoković treba da počne australijski grend slem… »
"Želim da budem najbolji" Novak Đoković u Melburnu poslao jaku poruku rivalima!

"Želim da budem najbolji" Novak Đoković u Melburnu poslao jaku poruku rivalima!

Večernje novosti 14.01.2023
NOVAK Đoković održao je rano jutros po našem vremenu konferenciju za novinare pred Australijan open koji počinje u nedelju. Srpski teniser govorio je o svojoj motivaciji, kao i povratku u Melburn. Tanjug/AP Bivši broj jedan, kojeg mnogi smatraju… »
A planirali su da ga sruše... Novak Đoković je pred sam početak Australijan opena doživeo nešto što ni sam nije sanjao

A planirali su da ga sruše... Novak Đoković je pred sam početak Australijan opena doživeo nešto što ni sam nije sanjao

Večernje novosti 13.01.2023
NOVAK Đoković se vraća na Australijan open na kome mu pre 12 meseci nije bilo dozvoljeno da igra, ali ta deportacija, skandal koji će ostati večna mrlja na sportskoj (i političkoj) istoriji Australije, sada je daleko iza najboljeg koji je na… »

Vesti dana »