Povezane vesti

Princ Hari: Nisam otkrio sve o odnosu sa bratom i ocem, ne bi mi oprostili

Princ Hari: Nisam otkrio sve o odnosu sa bratom i ocem, ne bi mi oprostili

Politika 14.01.2023
LONDON – Britanski princ Hari rekao je da u svojim memoarima „Rezerva” (Spare) nije otkrio sve što se dogodilo između njega i njegovog brata, princa Vilijama i oca kralja Čarlsa Trećeg, jer mu nikad to ne bi oprostili i istakao da ima dovoljno… »
Princ Hari o odnosu koji nije "stao" u knjigu: "Ne želim da svet sazna, mislim da mi nikada ne bi oprostili"

Princ Hari o odnosu koji nije "stao" u knjigu: "Ne želim da svet sazna, mislim da mi nikada ne bi oprostili"

Telegraf 14.01.2023
Mlađi sin kraljevske porodice poručio da je mogao i dve knjige da ispiše. Britanski princ Hari rekao je da u svojim memoarima "Rezerva" (Spare) nije otkrio sve što se dogodilo između njega i njegovog brata, princa Vilijama i oca kralja Čarlsa… »
"Ne bi mi oprostili" Princ Hari nastavlja da šokira - "Nisam otkrio sve o odnosu sa bratom i ocem"

"Ne bi mi oprostili" Princ Hari nastavlja da šokira - "Nisam otkrio sve o odnosu sa bratom i ocem"

Večernje novosti 13.01.2023
BRITANSKI princ Hari rekao je da u svojim memoarima "Rezerva" (Spare) nije otkrio sve što se dogodilo između njega i njegovog brata, princa Vilijama i oca kralja Čarlsa Trećeg, jer mu nikad to ne bi oprostili i istakao da ima dovoljno materijala za… »

Vesti dana »