Povezane vesti

Velika Britanija i kraljevska porodica: Moji mi nikada ne bi oprostili kad bih rekao sve - princ Hari

Velika Britanija i kraljevska porodica: Moji mi nikada ne bi oprostili kad bih rekao sve - princ Hari

BBC News 14.01.2023
Mlađi sin britanskog kralja Čarlsa ne prestaje da govori o porodici. Princ Hari tvrdi da je imao dovoljno materijala za „dve knjige", a neke stvari nije uvrstio u memoare jer mu otac i brat to nikada ne bi oprostili. On je za Dejli telegraf rekao da… »
Velika Britanija i kraljevska porodica: Moji mi nikada ne bi oprostili kad bih rekao sve – princ Hari

Velika Britanija i kraljevska porodica: Moji mi nikada ne bi oprostili kad bih rekao sve – princ Hari

Danas 14.01.2023
Princ Hari tvrdi da je imao dovoljno materijala za „dve knjige“, a neke stvari nije uvrstio u memoare jer mu otac i brat to nikada ne bi oprostili. On je za Dejli telegraf rekao da postoje neke stvari „za koje ne želi da svet sazna“. Kaže i da… »
"Nisam otkrio sve o bratu i ocu": Princ Hari o "prljavom vešu" koji nije izneo u memoarima: Oni mi to nikada ne bi oprostili

"Nisam otkrio sve o bratu i ocu": Princ Hari o "prljavom vešu" koji nije izneo u memoarima: Oni mi to nikada ne bi oprostili

Blic 14.01.2023
Britanski princ Hari rekao je da u svojim memoarima "Rezerva" (Spare) nije otkrio sve što se dogodilo između njega i njegovog brata, princa Vilijama i oca kralja Čarlsa Trećeg, jer mu nikad to ne bi oprostili i istakao da ima dovoljno materijala za… »
Velika Britanija i kraljevska porodica: Moji mi nikada ne bi oprostili kad bih rekao sve - princ Hari

Velika Britanija i kraljevska porodica: Moji mi nikada ne bi oprostili kad bih rekao sve - princ Hari

Radio 021 14.01.2023
Mlađi sin britanskog kralja Čarlsa ne prestaje da govori o porodici. Getty Images Princ Hari tvrdi da je imao dovoljno materijala za „dve knjige", a neke stvari nije uvrstio u memoare jer mu otac i brat to nikada ne bi oprostili. On je za Dejli… »
Velika Britanija i kraljevska porodica: Moji mi nikada ne bi oprostili kad bih rekao sve - princ Hari

Velika Britanija i kraljevska porodica: Moji mi nikada ne bi oprostili kad bih rekao sve - princ Hari

Južne vesti 14.01.2023
Getty Images Princ Hari tvrdi da je imao dovoljno materijala za „dve knjige", a neke stvari nije uvrstio u memoare jer mu otac i brat to nikada ne bi oprostili. On je za Dejli telegraf rekao da postoje neke stvari „za koje ne želi da svet sazna"… »

Vesti dana »