Povezane vesti

Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog KiM, realan sam i nisam optimista

Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog KiM, realan sam i nisam optimista

Politika 14.01.2023
NOVI SAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sa visokim savetnikom Stejt departmenta Derekom Šoleom imao korektan razgvor, a kada su u pitanju pritisci na Srbiju povodom Kosova i Metohije kaže da je realan i da nije… »
Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog KiM, realan sam i nisam optimista

Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog KiM, realan sam i nisam optimista

RTS 14.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je sa visokim savetnikom Stejt departmenta Derekom Šoleom imao korektan razgovor, ali da je realan i nije optimista kada su u pitanju pritisci na Srbiju povodom Kosova i Metohije. Aleksandar Vučić je… »
Vučić: Kurti očajničkim porukama sebe pokušava da predstavi kao novog Zelenskog

Vučić: Kurti očajničkim porukama sebe pokušava da predstavi kao novog Zelenskog

Danas 14.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je izjava kosovskog premijera Aljbina Kurtija da je “granica Srbije i Kosova postala granica NATO i Rusije”, još jedna od očajničkih političkih poruka kojima Kurti pokušava sebe da… »
Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog Kosova i Metohije nisam optimista

Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog Kosova i Metohije nisam optimista

Insajder 14.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sa visokim savetnikom Stejt departmenta Derekom Šoleom imao korektan razgovor, a kada su u pitanju pritisci na Srbiju povodom Kosova i Metohije kaže da je realan i da nije optimista. On je… »
Vučić: Granice Srbije ne određuje Kurti, nisam znao da je on i NATO

Vučić: Granice Srbije ne određuje Kurti, nisam znao da je on i NATO

RTV 14.01.2023
NOVI SAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija ima svoje granice, koje nisu ni ruske ni NATO granice, već su ustanovljene Poveljom UN i Rezolucijom 1244. Nakon obilaska radova na izgradnji deonice brze pruge Novi Sad Subotica… »
"Ne znam kakve bajke bih vam pričao, pošto bajki nema": Vučić o Kosovu: Ne očekujte bilo šta lepo i u šećerlemi…

"Ne znam kakve bajke bih vam pričao, pošto bajki nema": Vučić o Kosovu: Ne očekujte bilo šta lepo i u šećerlemi…

Blic 14.01.2023
Nisam optimista po prirodi, ne znam kakve bih vam bajke pričao, pošto bajki nema, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić, odgovarajući na pitanje da li je veći optimista ili pesimista nakon razgovora sa američkim zvaničnikom Derekom Šoleom, i… »
Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog KiM nisam optimista

Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog KiM nisam optimista

Dnevnik 14.01.2023
NOVI SAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sa visokim savetnikom Stejt departmenta Derekom Šoleom imao korektan razgvor, a kada su u pitanju pritisci na Srbiju povodom Kosova i Metohije kaže da je realan i da nije optimista… »
Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog KiM nisam optimista, za nas je teška situacija

Vučić: Kada su u pitanju pritisci zbog KiM nisam optimista, za nas je teška situacija

Euronews 14.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sa visokim savetnikom Stejt departmenta Derekom Šoleom imao korektan razgovor, a kada su u pitanju pritisci na Srbiju povodom Kosova i Metohije kaže da je realan i da nije optimista. Na pitanje… »
Vučić: "Kada su u pitanju pritisci zbog KiM nisam optimista, Šoleovi i moji stavovi se razlikuju"

Vučić: "Kada su u pitanju pritisci zbog KiM nisam optimista, Šoleovi i moji stavovi se razlikuju"

Telegraf 14.01.2023
Predsednik kazao da je sa predstavnikom Stejt departmenta imao "korektan razgovor" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sa visokim savetnikom Stejt departmenta Derekom Šoleom imao korektan razgvor, a kada su u pitanju pritisci na… »

Vesti dana »