Povezane vesti

Vučić se sastao sa članovima Fondacije Svetozar Miletić

Vučić se sastao sa članovima Fondacije Svetozar Miletić

Telegraf 14.01.2023
Sastanak održan u Novom Sadu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Novom Sadu sa članovima Fondacije "Svetozar Miletić" i Centra za društvenu stabilnost iz Novog Sada. "Ponosan što sam imao priliku da upoznam izuzetno obrazovane… »
Predsednik Vučić se sastao sa članovima Fondacije "Svetozar Miletić"

Predsednik Vučić se sastao sa članovima Fondacije "Svetozar Miletić"

RTS 14.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Novom Sadu sa članovima Fondacije "Svetozar Miletić" i Centra za društvenu stabilnost iz Novog Sada. "Ponosan što sam imao priliku da upoznam izuzetno obrazovane ljude i prave srpske rodoljube iz… »
Vučić se sastao sa članovima Fondacije Svetozar Miletić

Vučić se sastao sa članovima Fondacije Svetozar Miletić

RTV 14.01.2023
NOVI SAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Novom Sadu sa članovima Fondacije Svetozar Miletić i Centra za društvenu stabilnost iz Novog Sada. "Ponosan što sam imao priliku da upoznam izuzetno obrazovane ljude i prave srpske… »
Predsednik Vučić: Ponosan što sam upoznao prave srpske rodoljube iz Fondacije Svetozar Miletić i Centra za društvenu…

Predsednik Vučić: Ponosan što sam upoznao prave srpske rodoljube iz Fondacije Svetozar Miletić i Centra za društvenu…

Kurir 14.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa ljudima iz Fondacije Svetozar Miletić i Centra za društvenu stabilnost iz Novog Sada i istakao da je ponosan što je imao priliku da ih upozna. View this post on Instagram A post shared by… »

Vesti dana »