Povezane vesti

Nadal: "Ranjiv sam, Novak je favorit"

Nadal: "Ranjiv sam, Novak je favorit"

Sportske.net 14.01.2023
Aktuelni šampion Australijan opena Rafael Nadal kaže za sebe da je "ranjiv" uoči početka novog turnira u Melburnu, ali i napominje da je sve to samo "deo posla". "Gubio sam u poslednje vreme češće nego obično, ali to je deo posla. Prihvatio sam… »
"Nema sumnje ko je favorit": Nadal vidi Novaka kao najvećeg kandidata za trofej na Australijan openu

"Nema sumnje ko je favorit": Nadal vidi Novaka kao najvećeg kandidata za trofej na Australijan openu

Večernje novosti 14.01.2023
RAFAEL Nadal brani titulu na Australijan openu, ali svestan je Španac da neće biti lako opet podići pehar u Melburnu. FOTO: AP "Bik sa Majorke" nije dobro počeo sezonu, pretpeo je dva poraza na Junajted kupu, a u prvom kolu uvodnog grend slema čeka… »
Rafa poručuje: „Đoković je favorit, ali titule se ne osvajaju subotom!“

Rafa poručuje: „Đoković je favorit, ali titule se ne osvajaju subotom!“

Hot sport 14.01.2023
I Nadal je svestan ko je favorit! U ponedeljak počinje novo izdanje Australijan opena. Titulu brani Rafael Nadal, ali ove godine za izazivača ima Novaka Đokovića. Međutim njihov okršaj moguć je tek u finalu, a do tamo je put dug. Nadalova prepreka… »
Rafael Nadal: Nema sumnje da je Đoković favorit

Rafael Nadal: Nema sumnje da je Đoković favorit

Euronews 14.01.2023
Rafael Nadal prvi meč na Australijan openu igra u ponedeljak od 4.30 sati po srednjoevropskom vremenu protiv britanskog tenisera Džeka Drejpera. "Dovoljno sam skroman da prihvatim situaciju i samo da radim sa onim što imam jer moram opet da izgradim… »
Rafa: Đoković je favorit, ali ne osvajaju se turniri subotom

Rafa: Đoković je favorit, ali ne osvajaju se turniri subotom

Sport klub 14.01.2023
Podeli : Rafael Nadal pred početak Australijen opena kaže da je "ranjiv" s obzirom na to da mu rezultati u Australiji ove godine nisu bili dobri. Španac je izgubio dva duela na Junajted kupu i u prvom kolu će igrati protiv Džeka Drejpera. Mladi… »

Vesti dana »