Povezane vesti

"Javili su mi najlepšu vest da sam postao tata, posle dva dana rekli da nam je beba preminula": Potresna ispovest mladog…

"Javili su mi najlepšu vest da sam postao tata, posle dva dana rekli da nam je beba preminula": Potresna ispovest mladog…

Kurir 14.01.2023
Izgubili smo tek rođeno dete, našu ćerkicu, naše prvenče i to zbog nemara lekara u Šabačkoj opštoj bolnici koji su 12. januara, kada se rodila devojčica, tek nakon osam sati uvideli da se bebica nagutala plodove vode i kasno je prevezli za… »
Dejan optužio doktore da su krivi za smrt bebe! Sada se oglasila bolnica: Otkrili šta se dešavalo nakon teškog porođaja

Dejan optužio doktore da su krivi za smrt bebe! Sada se oglasila bolnica: Otkrili šta se dešavalo nakon teškog porođaja

Mondo 14.01.2023
Nakon bolne ispovesti Dejana kome je nakon vesti da je postao otac javljeno da je beba preminula reagovala je šabačka bolnica. Nakon bolne ispovesti Dejana kome je nakon vesti da je postao otac javljeno da je beba preminula reagovala je šabačka… »
"Izgubili smo naše prvenče zbog nemara lekara" - Bolna ispovest Dejana: Radovao se ćerki, a onda dobio poziv iz bolnice

"Izgubili smo naše prvenče zbog nemara lekara" - Bolna ispovest Dejana: Radovao se ćerki, a onda dobio poziv iz bolnice

Mondo 14.01.2023
Dejan Jevremović (29) iz Šapca ispričao je šta se dešavalo kada je krenuo porođaj njegove žene. Dejan Jevremović (29) iz Šapca ispričao je šta se dešavalo kada je krenuo porođaj njegove žene. Izgubili smo tek rođeno dete, našu ćerkicu… »
"Naša ćerkica je preminula": Drama u šabačkom porodilištu: Majka se satima mučila na porođaju, beba na kraju umrla u…

"Naša ćerkica je preminula": Drama u šabačkom porodilištu: Majka se satima mučila na porođaju, beba na kraju umrla u…

Blic 14.01.2023
D.J. iz Šapca objavio je na društvenim mrežama da je pre nekoliko dana izgubio tek rođenu ćerku, jer su navodno u porodilištu u Šapcu tokom porođaja njegove supruge kasno uvideli da se beba nagutala plodove vode, i da je kasno trasnportovana za… »

Vesti dana »