Povezane vesti

Ljuba Aličić nastupao sa sinom, iako ne pričaju godinama: „Izađemo zajedno na scenu, a posle svako za svoj groš“

Ljuba Aličić nastupao sa sinom, iako ne pričaju godinama: „Izađemo zajedno na scenu, a posle svako za svoj groš“

Nova 14.01.2023
Dejan Aličić za svađu krivi jednu ženu. Folker Ljuba Aličić iz prvog braka ima sina Dejana, koji se takođe bavi muzikom, ali nije uspeo da dostigne popularnost svog oca. Iako nisu u dobrim odnosima, njih dvojica su snimili duet „Dajte da pije… »
Otac godinama ne razgovara sa mnom: Ljuba Aličić pričao da je neradnik, on kaže - "To je sve zbog njegove žene"

Otac godinama ne razgovara sa mnom: Ljuba Aličić pričao da je neradnik, on kaže - "To je sve zbog njegove žene"

Mondo 14.01.2023
Sin folkera Ljube Aličića, koji je i sam pevač i čak ima duetsku pesmu s ocem, objašnjava kako izgleda njihov odnos. Sin folkera Ljube Aličića, koji je i sam pevač i čak ima duetsku pesmu s ocem, objašnjava kako izgleda njihov odnos Pevač Ljuba… »
Porodična drama traje godinama: Ljuba Aličić ne priča sa sinom, Dejan opleo po ocu: "Ništa u životu mi nije učinio, niti…

Porodična drama traje godinama: Ljuba Aličić ne priča sa sinom, Dejan opleo po ocu: "Ništa u životu mi nije učinio, niti…

Blic 14.01.2023
Pevač Ljuba Aličić iz prvog braka ima sina Dejana, ali sa naslednikom nije u kontaktu. Dejan se takođe bavi muzikom, a iako ne priča sa ocem, njih dvojica su sarađivali i pre deset godina snimili su duet "Dajte da pije drugar moj", ali su i… »
Ljuba aličić godinama ne priča sa sinom! Optužio ga da je neradnik, Dejan žestoko uzvratio i za sve optužio maćehu!

Ljuba aličić godinama ne priča sa sinom! Optužio ga da je neradnik, Dejan žestoko uzvratio i za sve optužio maćehu!

Kurir 14.01.2023
Porodična priča pevača narodne muzike Ljube Aličića liči na filmsku. On iz prvog braka ima sina Dejana Aličića, sa kojim nije u kontaktu. Dejan se takođe bavi pevanjem, ali je daleko manje poznat publici. Nije poznat javnosti pravi razlog zbog… »

Vesti dana »