Povezane vesti

Saša Obradović: Kad sam odlazio, odbacili su me iz porodice

Saša Obradović: Kad sam odlazio, odbacili su me iz porodice

N1 Info 14.01.2023
Trener Monaka Saša Obradović oglasio se i objasnio zašto je uoči utakmice protiv Crvene zvezde u Beogradu kleknuo i poljubio grb crveno-belih. „Osećam odgovornost i želim da se oglasim o mom potezu. Svi moraju da znaju da sam potpuno posvećen… »
Obradović se obratio navijačima Monaka jer je ljubio Zvezdin grb

Obradović se obratio navijačima Monaka jer je ljubio Zvezdin grb

Sportske.net 14.01.2023
Trener Monaka govorio o svom gestu pred utakmicu sa Zvezdom. Saša Obradović je osetio odgovornost prema navijačima Monaka za potez koji je uradio pred utakmicu protiv Crvene zvezde. On je tada plakao nakon skandiranja njegovog imena, a onda je otišao… »
Saša Obradović: Kad sam odlazio, odbacili su me iz porodice

Saša Obradović: Kad sam odlazio, odbacili su me iz porodice

Sport klub 14.01.2023
Podeli : Trener Monaka Saša Obradović oglasio se i objasnio zašto je uoči utakmice protiv Crvene zvezde u Beogradu kleknuo i poljubio grb crveno-belih. „Osećam odgovornost i želim da se oglasim o mom potezu. Svi moraju da znaju da sam potpuno… »
Obradović se pravdao zbog ljubljenja grba zvezde! Saša se oglasio iz Francuske: "Hteli su da me unište"

Obradović se pravdao zbog ljubljenja grba zvezde! Saša se oglasio iz Francuske: "Hteli su da me unište"

Mondo 14.01.2023
Saša Obradović objasnio je šta se sve dešavalo pred meč sa Crvenom zvezdom... Saša Obradović objasnio je šta se sve dešavalo pred meč sa Crvenom zvezdom... Crvena zvezda pobedila je Monako u Evroligi, a jedan detalj obeležio je meč. Bio je to… »
Obradović otkrio zašto je poljubio grb zvezde: „Odbacili su me iz porodice, bio sam tužan!“ (video)

Obradović otkrio zašto je poljubio grb zvezde: „Odbacili su me iz porodice, bio sam tužan!“ (video)

Hot sport 14.01.2023
Rastanak sa crveno-belima nije bio najprijatniji, ali… Ubedljivo je Crvena zvezda MeridianBet savladala ekipu Monaka u Beogradu, rezultatom 91:68, a pored dobre igre domaćih, u prvom planu se našao strateg francuskom tima Saša Obradović. On je pre… »

Vesti dana »