Povezane vesti

Nova promena trenera u ABA ligi: Bajić dao ostavku nakon poraza od Mege! (video)

Nova promena trenera u ABA ligi: Bajić dao ostavku nakon poraza od Mege! (video)

Hot sport 14.01.2023
„Preuzimam najveću odgovornost i stavljam klub ispred sebe.“ Košarkaši Mege MIS napravili su iznenađenje na gostovanju Igokei u Laktašima, slavivši rezultatom 109:115. To je bio okidač za trenera domaćih Dragana Bajića, da podnese ostavku na… »
Novi rastanak Bajića i Igokee

Novi rastanak Bajića i Igokee

Sportske.net 14.01.2023
Dragan Bajić nije izdržao pritisak. Trener Igokee je nakon poraza od Mege u Laktašima podneo ostavku, a kaže da je prvi put odlučio da to učini zbog rezultata. "Šest-sedam poraza u nizu, nije dobro. Rekao sam i prošli put da nisam zadovoljan ni… »
Šok u ABA ligi - igokea ostala bez trenera! Bajić podneo ostavku na emotivnoj konferenciji: "Imam moralnu obavezu"

Šok u ABA ligi - igokea ostala bez trenera! Bajić podneo ostavku na emotivnoj konferenciji: "Imam moralnu obavezu"

Mondo 14.01.2023
Dragan Bajić odlučio je da podnese ostavku na mesto trenera Igokee posle poraza od Mege. Dragan Bajić odlučio je da podnese ostavku na mesto trenera Igokee posle poraza od Mege. Mega je u Laktašima nanela poraz Igokei u ABA ligi. Posle produžetka je… »

Vesti dana »