Povezane vesti
Uklonjena poslednja cisterna sa amonijakom: Vanredna situacija u Pirotu trajala od 25. decembra
Telegraf 15.01.2023
U akcidentu bilo 50 povređenih, dve osobe preminule. Gradonačelnik Pirota Vladan Vasić potvrdio je za Tanjug da je uklonjena i poslednja, od ukupno četiri cisterne sa amonijakom koje su skliznule sa pruge, nakon čega je iz jedne od njih došlo do curenja… »
Uklonjena poslednja cisterna sa amonijakom: U ponedeljak kraj vanredne situacije
Blic 14.01.2023
Gradonačelnik Pirota Vladan Vasić potvrdio je za Tanjug da je danas uklonjena i poslednja, od ukupno četiri cisterne sa amonijakom koje su skliznule sa pruge, nakon čega je iz jedne od njih došlo do curenja amonijaka. - Danas je, kako smo i najavili… »
Dignuta i poslednja, četvrta prevrnuta cisterna: Štab za vanredne situacije u Pirotu zaseda u ponedeljak
Večernje novosti 14.01.2023
DANAS posle podne, dignuta je i četvrta, poslednja prevrnuta cisterna sa amonijakom, koja je, 25 decembra, sa još tri druge, iskliznula sa pruge Pirot-Bela Palanka, kod Sopotskog hana, gde se usled curenja amonijaka iz jedne oštećene cisterne, toga dana… »
Vesti dana »
"Specijalni plan" leks specijalisa: Ko briše, a ko čuva Generalštab
Novi magazin pre 53 minutajoš 27 povezanih
Tramp: Ako Zelenskom ne odgovara američki plan, može da nastavi da se bori
Sputnik pre 58 minutajoš 84 povezane
Advokat o odluci Apelacionog suda u Beogradu: Presuda Kecmanovićima ukinuta iz proceduralnih razloga
N1 Info pre 3 satajoš 33 povezane





