Povezane vesti

Suočila se sa najstrašnijom istinom, Cakana uhvatila muža u prevari: Osetila sam šta moj muž radi…

Suočila se sa najstrašnijom istinom, Cakana uhvatila muža u prevari: Osetila sam šta moj muž radi…

Svet & Skandal 15.01.2023
Cakanina muž svašta je doživeo od pevačice Dragica Radosavljević Cakana skoro tri decenije uživa u skladnom braku sa Nebojšom Negićem. Iz prvog braka ima ćerku koju je Cakanin muž prihvatio kao svoju, a njihovu intimu ljubomorno čuvaju u svoja… »
Kad mi je prekipelo, ustala sam i pokazala se! Pravila mužu scene zbog ljubomore, glumila detektivku da bi ga uhvatila!

Kad mi je prekipelo, ustala sam i pokazala se! Pravila mužu scene zbog ljubomore, glumila detektivku da bi ga uhvatila!

Mondo 15.01.2023
Cakana je priznala da je umela da proverava supruga kada god bi posumnjala u nešto, a danas kaže da ju je blam zbog toga! Cakana je priznala da je umela da proverava supruga kada god bi posumnjala u nešto, a danas kaže da ju je blam zbog toga! Dragica… »
"Osetila sam u stomaku da moj muž nešto radi": Cakana uhodila muža da ga uhvati sa ljubavnicom: "Maskirala sam se, nosila…

"Osetila sam u stomaku da moj muž nešto radi": Cakana uhodila muža da ga uhvati sa ljubavnicom: "Maskirala sam se, nosila…

Blic 15.01.2023
Pevačica Dragica Radosavljević Cakana koja decenijama uživa u skladnom braku sa suprugom Nebojšom Negićem, otkrila je nepoznate detalje iz njhovog odnosa ali i priznala da mu je često pravila ljubomorne scene. - Jesam, proveravala sam ga, ali to je… »
Uhodila muža po birtijama da ga navata s ljubavnicom! Cakana priznala kakve je sve scene pravila mužu, čak ga i tukla

Uhodila muža po birtijama da ga navata s ljubavnicom! Cakana priznala kakve je sve scene pravila mužu, čak ga i tukla

Kurir 15.01.2023
Pevačica Dragica Radosavljević Cakana, koja je već četvrt veka u skladnom braku sa suprugom Nebojšom Negićem, u ispovesti priznala je da nije oduvek u njihovom odnosu baš sve bilo med i mleko. Poznata folkerka je za naš portal ispričala da je… »

Vesti dana »