Povezane vesti

"Ovo je bilo nisko! Urnisala ih je" Starlete pričale o intimnim odnosima u emisiji, Sanja Marinković ih žestoko spustila

"Ovo je bilo nisko! Urnisala ih je" Starlete pričale o intimnim odnosima u emisiji, Sanja Marinković ih žestoko spustila

Mondo 15.01.2023
Sanja Marinković žestoko je spustila učesnice Zadruge koje su bile gošće u njenoj emisiji "Magazin in". Sanja Marinković žestoko je spustila učesnice Zadruge koje su bile gošće u njenoj emisiji "Magazin in". Voditeljka Sanja Marinković ugostila… »
"Kad njega pogledam vidim Željka": Marija Kulić sa knedlom u grlu pričala o Ivanu Marinkoviću, zadrugarke otkrile njegov…

"Kad njega pogledam vidim Željka": Marija Kulić sa knedlom u grlu pričala o Ivanu Marinkoviću, zadrugarke otkrile njegov…

Blic 15.01.2023
Zadrugarke Maja Marinković, Milica Veselinović, Aleksandra Nikolić, Anđela Đuričić i Marija Kulić gostovale su zajedno u emisiji gde su govorile o raznim temama. Nakon što su malo porazgovarale o ljubavnim odnosima, na red je došla i igrica… »
"Mama mi je rekla da se vratim sa parama": Aleksandra Nikolić otkrila kakav odnos ima sa majkom: "Ja je izdržavam"

"Mama mi je rekla da se vratim sa parama": Aleksandra Nikolić otkrila kakav odnos ima sa majkom: "Ja je izdržavam"

Blic 14.01.2023
Učesnice "Zadruge 6" Milica Veselinović, Maja Marinković, Aleksandra Nikolić i Anđela Đuričić progovorile su o odnosu sa svojim majkama i otkrile koje su savete od njih dobile, a odgovor Nikolićeve iznenadio je publiku. Marija Kulić tvrdila je… »

Vesti dana »