Povezane vesti

2.000 € Za onog ko pronađe ilinku! Otac potpuno nemoćan i očajan: 35. dan prolazi i niko ništa! Danas joj je rođendan

2.000 € Za onog ko pronađe ilinku! Otac potpuno nemoćan i očajan: 35. dan prolazi i niko ništa! Danas joj je rođendan

Kurir 15.01.2023
Ilinka Dujović iz Priboja nestala je pre više od mesec dana, a njen otac, gotovo sam, ne odustaje od potrage za svojim detetom i moli ljude svakodnevno da mu pomognu. U Priboju je danas održana i mirna šetnja u znak podrške ovom namučenom ocu… »
Tuga i očaj u porodici Dujović, otac nudi dve hiljade evra za pronalazak ćerke

Tuga i očaj u porodici Dujović, otac nudi dve hiljade evra za pronalazak ćerke

PP media 15.01.2023
Priboj – Nakon što Ilinkin otac duže od mesec dana skoro potpuno sam traži svoju kćerku, danas je u Priboju održan miran protest u znak podrške ovom namučenom ocu. Nekoliko desetina ljudi prošetalo je ulicama kako bi ukazali na svu bol i nemoć… »
Tuga i očaj u porodici Dujović jer danas je njen rođendan: Dve hiljade evra ko pronađe Ilinku

Tuga i očaj u porodici Dujović jer danas je njen rođendan: Dve hiljade evra ko pronađe Ilinku

Glas Zapadne Srbije 15.01.2023
Priboj - Nakon što Ilinkin otac duže od mesec dana skoro potpuno sam traži svoju kćerku, danas je u Priboju održan miran protest u znak podrške ovom namučenom ocu. Nekoliko desetina ljudi prošetalo je ulicama kako bi ukazali na svu bol i nemoć… »
Očajni otac nudi: 2.000 evra za pronalazak ilinke Traži je gotovo sam već duže od 30 dana: "Je l' moje dete nije vredno…

Očajni otac nudi: 2.000 evra za pronalazak ilinke Traži je gotovo sam već duže od 30 dana: "Je l' moje dete nije vredno…

Blic 15.01.2023
Nakon što Ilinkin otac duže od mesec dana skoro potpuno sam traži svoju kćerku, danas je u Priboju održan miran protest u znak podrške ovom namučenom ocu. Nekoliko desetina ljudi prošetalo je ulicama kako bi ukazali na svu bol i nemoć koju… »
Dve hiljade evra ko pronađe Ilinku, tuga i očaj u porodici Dujović jer danas je njen rođendan: Otac ne bira sredstva kako…

Dve hiljade evra ko pronađe Ilinku, tuga i očaj u porodici Dujović jer danas je njen rođendan: Otac ne bira sredstva kako…

RINA 15.01.2023
Pretraga Registracija Dve hiljade evra ko pronađe Ilinku, tuga i očaj u porodici Dujović jer danas je njen rođendan: Otac ne bira sredstva kako bi se što više ljudi uključilo u potragu, traži je skoro sam i potpuno je nemoćan (FOTO) Priboj -… »
Očajni otac nudi: 2.000 evra za pronalazak ilinke Traži je gotovo sam već duže od 30 dana: "Je l' moje dete nije vredno…

Očajni otac nudi: 2.000 evra za pronalazak ilinke Traži je gotovo sam već duže od 30 dana: "Je l' moje dete nije vredno…

Blic 15.01.2023
Nakon što Ilinkin otac duže od mesec dana skoro potpuno sam traži svoju kćerku, danas je u Priboju održan miran protest u znak podrške ovom namučenom ocu. Nekoliko desetina ljudi prošetalo je ulicama kako bi ukazali na svu bol i nemoć koju… »
Ilinkin otac nudi 2.000 evra onom ko je pronađe: Dalibor se oseća nemoćnim, traži je skoro sam

Ilinkin otac nudi 2.000 evra onom ko je pronađe: Dalibor se oseća nemoćnim, traži je skoro sam

Telegraf 15.01.2023
Ilinke nema već mesec dana. Nakon što Ilinkin otac duže od mesec dana skoro potpuno sam traži svoju kćerku, danas je u Priboju održan miran protest u znak podrške ovom namučenom ocu. Nekoliko desetina ljudi prošetalo je ulicama kako bi ukazali na… »

Vesti dana »