Povezane vesti

"Mislila sam da mogu na nogama da ga se rešim, ali ne..." Ćana danima prikovana za krevet, otkrila kroz šta prolazi!

"Mislila sam da mogu na nogama da ga se rešim, ali ne..." Ćana danima prikovana za krevet, otkrila kroz šta prolazi!

Mondo 15.01.2023
Pevačica Ćana se zarazila virusom i svoje iskustvo je podelila sa svima uz savet da ne čekaju nikako da prođe samo od sebe. Pevačica Ćana se zarazila virusom i svoje iskustvo je podelila sa svima uz savet da ne čekaju nikako da prođe samo od sebe… »
"Potcenila sam ga, pa me je kaznio": Ćana naišla na zdravstveni problem, ne ustaje iz kreveta - Ovo je užasno

"Potcenila sam ga, pa me je kaznio": Ćana naišla na zdravstveni problem, ne ustaje iz kreveta - Ovo je užasno

Blic 15.01.2023
Pevačica Stanojka Mitrović Ćana oglasila se na svom Instagramu gde se pratiocima požalila da joj je zdravstveno stanje ugroženo. Naime, ona je poručila da ju je uhvatio virus i da ne ustaje iz kreveta. - Dragi prijatelji, želim od srca svima da se… »
Ćana ne ustaje iz kreveta! Pevačicu uhvatio virus: Kažnjena sam, potcenila sam ga! Pevačica uplašena za sebe

Ćana ne ustaje iz kreveta! Pevačicu uhvatio virus: Kažnjena sam, potcenila sam ga! Pevačica uplašena za sebe

Kurir 15.01.2023
Stanojka Mitrović Ćana prolazi kroz pakao. Pevačica se ozbiljno razbolela, pala je u krevet i jedva izdržava virus koji je zaradila. Kako i sama kaže, ona je osetila malaksalost pa je mislila da će sve da prođe, ali ju je bolest demantovala. Sada… »

Vesti dana »