Povezane vesti

Studenti Filozofskog fakulteta pred sam ispitni rok saznali da je poskupela prijava ispita

Studenti Filozofskog fakulteta pred sam ispitni rok saznali da je poskupela prijava ispita

Radio 021 15.01.2023
Studenti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu nekoliko dana pred početak januarskog ispitnog roka saznali su da je cena prijave ispita povećana. Odluka o tome doneta je nekoliko meseci ranije ali nigde nije bila javno objavljena, piše studentski portal… »
Studenti Filozofskog fakulteta nisu bili obavešteni o poskupljenju prijave ispita

Studenti Filozofskog fakulteta nisu bili obavešteni o poskupljenju prijave ispita

Moj Novi Sad 15.01.2023
Studenti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu nekoliko dana pred početak januarskog ispitnog roka saznali su da je cena prijave ispita poskupela, iako je odluka o tome doneta nekoliko meseci ranije ali nigde nije bila javno objavljena, piše danas… »
Studenti zatečeni poskupljenjem prijave ispita, saznali nekoliko dana pred rok

Studenti zatečeni poskupljenjem prijave ispita, saznali nekoliko dana pred rok

N1 Info 15.01.2023
Studenti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu nekoliko dana pred početak januarskog ispitnog roka saznali su da je cena prijave ispita poskupela, iako je odluka o tome doneta nekoliko meseci ranije ali nigde nije bila javno objavljena, piše studentski… »
Studenti novosadskog Filozofskog fakulteta nisu bili obavešteni o poskupljenju prijave ispita

Studenti novosadskog Filozofskog fakulteta nisu bili obavešteni o poskupljenju prijave ispita

Danas 15.01.2023
Studenti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu nekoliko dana pred početak januarskog ispitnog roka saznali su da je cena prijave ispita poskupela, iako je odluka o tome doneta nekoliko meseci ranije ali nigde nije bila javno objavljena, piše danas… »

Vesti dana »