Povezane vesti

Opozicioni aktivista iz Srbije priveden zbog tvita

Opozicioni aktivista iz Srbije priveden zbog tvita

Slobodna Evropa 16.01.2023
Aktivista iz Srbije Petar Đurić izjavio je 16. januara da će ponovo napisati tvit zbog kojeg je pozvan na razgovor u Službu za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK). Đurić, koji je osnivač udruženja "Ćale, ovo je za tebe", održao je u… »
„Ponudili me vodom i sokom i pitali odakle mi pravo da vređam predsednika“: Petar Đurić o jučerašnjem…

„Ponudili me vodom i sokom i pitali odakle mi pravo da vređam predsednika“: Petar Đurić o jučerašnjem…

Danas 16.01.2023
Nakon privođenja zbog objave na Tviteru, predsednik udruženja građana „Ćale, ovo je za tebe“ Petar Đurić i njegov advokat Čedomir Stojković, došli su u Palatu pravde kako bi pronašli tužioca koji je izdao naređenje za izvršenje ove… »
Petar Đurić nakon privođenja: Tužilac cenzurisao svaku političku reč u mom iskazu, policajcu naredio da ga pocepa

Petar Đurić nakon privođenja: Tužilac cenzurisao svaku političku reč u mom iskazu, policajcu naredio da ga pocepa

Danas 16.01.2023
Predsednik udruženja građana „Pokret Ćale ovo je za tebe“ Petar Đurić kaže za Danas nakon privođenja da je priveden uz otimanje telefona, kao i da je tužilac „cenzurisao svaku političku reč“ u njegovom iskazu. Građane i poziva na… »
Petar Đurić priveden jer je na Tviteru napisao da je Vučić kriminalac, advokat najavio protest

Petar Đurić priveden jer je na Tviteru napisao da je Vučić kriminalac, advokat najavio protest

Radio 021 16.01.2023
Priveden je, pa pušten, predsednik udruženja građana "Pokret Ćale ovo je za tebe" Petar Đurić, objavio je njegov advokat Čedomir Stojković na svom Tviter nalogu. Đurić je, kako se navodi, priveden u Službu za borbu protiv organizovanog… »
„Uhapsili me jer sam na Tviteru napisao da je predsednik kriminalac“: Predsednik pokreta „Ćale, ovo ja za tebe“…

„Uhapsili me jer sam na Tviteru napisao da je predsednik kriminalac“: Predsednik pokreta „Ćale, ovo ja za tebe“…

Danas 16.01.2023
Petar Đurić, predsednik udruženja građana „Pokret Ćale ovo je za tebe“ nakon privođenja od strane Službe za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK) pušten je na slobodu, napisao je na Tviteru njegov advokat Čedomir Stojković, koji je… »

Vesti dana »