Povezane vesti

Rekordan priliv direktnih stranih investicija – uprkos krizi stigle 4,4 milijarde evra

Rekordan priliv direktnih stranih investicija – uprkos krizi stigle 4,4 milijarde evra

Politika 16.01.2023
Potpredsednik vlade i ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da ćemo prošlu godinu pamtiti po rekordnom prilivu stranih direktnih investicija koje su dostigle nivo od 4,4 milijardi evra. „To je konačan rezultat za 2022. ostvaren uprkos… »
Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Politika 16.01.2023
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, kako je istakao, nismo mi izazvali. Mali je rekao da, iako je zabeležen rast inflacije u prošloj godini, ona se u… »
Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Biznis.rs 16.01.2023
Srbija ima veće nego ikad devizne i zlatne rezerve. Ministar finansija Siniša Mali rekao je u ponedeljak da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju Srbija nije izazvala. „Dosegli smo pik inflacije… »
Ministar Mali: Inflacija usporava, prosečna plata u decembru biće 820 a penzija 335€! Stiglo više od 20 miliona fiskalnih…

Ministar Mali: Inflacija usporava, prosečna plata u decembru biće 820 a penzija 335€! Stiglo više od 20 miliona fiskalnih…

Kurir 16.01.2023
Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize, kaže on. BEOGRAD - Ministar finansija Siniša Mali kaže da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, ističe, nismo mi izazvali. On… »
Mali: Očekujem postepeni izlazak iz krize, nismo je mi izazvali

Mali: Očekujem postepeni izlazak iz krize, nismo je mi izazvali

Radio 021 16.01.2023
Ministar finansija Siniša Mali kaže da očekuje usporovanje inflacije, što će značiti i postepeni izlazak iz krize koju, ističe, nismo mi izazvali. On je u gostovanju na RTS-u naveo da, iako je zabeležen rast inflacije u prošloj godini, ona se u… »
Strane investicije nikad veće! U 2023. godini 4,4 milijarde evra

Strane investicije nikad veće! U 2023. godini 4,4 milijarde evra

Blic 16.01.2023
Potpredsednik vlade i ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da ćemo prošlu godinu pamtiti po rekordnom prilivu stranih direktnih investicija koje su dostigle nivo od 4,4 milijardi evra. - To je konačan rezultat za 2022. ostvaren uprkos krizi… »
Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Insajder 16.01.2023
Ministar finansija, Siniša Mali, kaže da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, ističe, nismo mi izazvali. U prethodnoj godini zabeležen je i rekord kada je reč o direktnim stranim investicijama, a stopa… »
Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Beta 16.01.2023
Ministar finansija Siniša Mali rekao je danas da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju Srbija nije izazvala. "Dosegli smo pik inflacije, zabeleženo je usporavanje inflacije i u EU, koja je naš najveći… »
Mali očekuje usporavanje inflacije i postepeni izlazak iz krize

Mali očekuje usporavanje inflacije i postepeni izlazak iz krize

Bloomberg Adria 16.01.2023
Ministar finansija Siniša Mali rekao je za RTS da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize, i dodao da je prethodne godine zabležen rekord u oblasti stranih direktnih investicija. Ministar je najavio i gradnju brze… »
Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Dnevnik 16.01.2023
BEOGRAD: Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, kako je istakao, nismo mi izazvali. Mali je za RTS rekao da, iako je zabeležen rast inflacije u prošloj… »
Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Vesti online 16.01.2023
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, kako je istakao, nismo mi izazvali. Mali je za RTS rekao da, iako je zabeležen rast inflacije u prošloj godini, ona… »
Mali za RTS: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali za RTS: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

RTS 16.01.2023
Ministar finansija Siniša Mali kaže za RTS da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, ističe, nismo mi izazvali. U prethodnoj godini zabeležen je i rekord kada je reč o direktnim stranim investicijama, a… »
Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

RTV 16.01.2023
BEOGRAD - Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, kako je istakao, nismo mi izazvali. Mali je za RTS rekao da, iako je zabeležen rast inflacije u prošloj… »
Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Glas Zapadne Srbije 16.01.2023
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, kako je istakao, nismo mi izazvali. Mali je za RTS rekao da, iako je zabeležen rast inflacije u prošloj godini, ona… »
Mali očekuje usporavanje inflacije i postepeni izlazak iz krize

Mali očekuje usporavanje inflacije i postepeni izlazak iz krize

N1 Info 16.01.2023
Ministar finansija Siniša Mali kaže da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, ističe, nismo mi izazvali. Ministar finansija Siniša Mali rekao je za RTS da, iako je zabeležen rast inflacije u prošloj… »
Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Mali: Očekujem usporavanje inflacije, to će značiti postepen izlazak iz krize

Euronews 16.01.2023
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da očekuje usporavanje inflacije, što će označiti i postepeni izlazak iz krize koju, kako je istakao, nismo mi izazvali. Mali je za RTS rekao da, iako je zabeležen rast inflacije u prošloj godini, ona se u… »

Vesti dana »