Povezane vesti

Koalicija “Niš, moj grad”: Svake godine ćemo se okupljati sve dok se ne otkriju počinioci ubistva Olivera Ivanovića

Koalicija “Niš, moj grad”: Svake godine ćemo se okupljati sve dok se ne otkriju počinioci ubistva Olivera Ivanovića

Jugmedia 16.01.2023
Povodom petegodišnjice od ubistva Olivera Ivanovića članovi Koalicije “Niš, moj grad” okupili su se u niškoj Sabornoj crkvi kako bi zapalili sveće i odali mu pomen, saopštavaju iz ove Koalicije. „Danas, 16. januara, navršava se tačno pet… »
Koalicija “Niš, moj grad” palili sveće povodom godišnjice ubistva Olivera Ivanovića

Koalicija “Niš, moj grad” palili sveće povodom godišnjice ubistva Olivera Ivanovića

Jug press 16.01.2023
NIŠ Povodom petegodišnjice od ubistva Olivera Ivanovića članovi Koalicije “Niš, moj grad” okupili su se u niškoj Sabornoj crkvi kako bi zapalili sveće i odali mu pomen. “Danas, 16. januara, navršava se tačno pet godina od ubistva Olivera… »
Građani Kragujevca odali počast Oliveru Ivanoviću

Građani Kragujevca odali počast Oliveru Ivanoviću

RTK 16.01.2023
Na petogodišnjicu ubistva Olivera Ivanovića, u Sabornoj crkvi u Kragujevcu večeras je organizovano paljenje sveća u pomen stradalom lideru građanske inicijative “Sloboda, demokratija, pravda”. Pet godina od ubistva lidera Građanske inicijative… »
Lutovac: Vučić je prvo dugme na košulji pogrešno zakopčao

Lutovac: Vučić je prvo dugme na košulji pogrešno zakopčao

Nova 16.01.2023
Kako naprednjake šef postrojava pasivnom agresijom; Napadi na Srbe gde god žive; Svet na ivici haosa, vapaj za dijalogom; Dokaz čvrstog partnerstva Srbije i Emirata; Godinama usavršavani dvostruki pravni aršini. To su neki od naslova današnjih… »
Demokratska stranka: Zašto ubice Olivera Ivanovića nisu u zatvoru?

Demokratska stranka: Zašto ubice Olivera Ivanovića nisu u zatvoru?

Glas Šumadije 16.01.2023
Narodni poslanici Nenad Mitrović i Srđan Milivojevićdanas su otišli u Kosovsku Mitrovicu da odajupočast Oliveru Ivanoviću, dok će predsednikDemokratske stranke Zoran Lutovac, zajedno sadrugim demokratama, zapaliti sveću za Olivera u 17.30 ispred… »
Na petogodišnjicu ubistva Olivera Ivanovića paljenje sveća u Sabornoj crkvi u Kragujevcu

Na petogodišnjicu ubistva Olivera Ivanovića paljenje sveća u Sabornoj crkvi u Kragujevcu

Kragujevačke 16.01.2023
Na petogodišnjicu ubistva Olivera Ivanovića, u Sabornoj crkvi u Kragujevcu u 17 sati biti organizovano paljenje sveća u pomen stradalom lideru građanske inicijative “Sloboda, demokratija, pravda”. Podsećamo, danas se navršava pet godina od kako… »
Kragujevac: 5 godina od ubistva Olivera Ivanovića

Kragujevac: 5 godina od ubistva Olivera Ivanovića

Pressek 16.01.2023
Odavanje pomena povodom godišnjice od ubistva Olivera Ivanovića biće organizovano i u Kragujevcu u ponedaljak, 16. januara. Kako je najavljeno preko društvenih mreža, okupljanje i paljenje sveća biće organizovano u 17 sati, u Sabornoj crkvi… »

Vesti dana »