Povezane vesti

Viki isprovocirala Karleušu, a onda je usledio žestok odgovor: Ti si moja omiljena tema za sprdnjicu (VIDEO)

Viki isprovocirala Karleušu, a onda je usledio žestok odgovor: Ti si moja omiljena tema za sprdnjicu (VIDEO)

Vesti online 16.01.2023
Pevačica i članica žirija “Zvezde Granda” Viki Miljković objavila je na svom Instagramu video, a ubrzo nakon toga joj je i pop zvezda Jelena Karleuša ostavila komentar. Snimak počinje sa Karleušinom izjavom nastalom dok je bila članica… »
Brutalan odgovor jeleni Karleuši! Đorđe David surovo uzvratio na njeno proročanstvo - Evo šta znače njegove reči!

Brutalan odgovor jeleni Karleuši! Đorđe David surovo uzvratio na njeno proročanstvo - Evo šta znače njegove reči!

Mondo 16.01.2023
Jelena Karleuša objavila je svoje "proročanstvo" za Zvezde Granda, u kom je potkačila neke od članova žirija s kojima je nekada sarađivala u pomenutom muzičkom takmičenju. Jelena Karleuša objavila je svoje "proročanstvo" za Zvezde Granda, u kom… »
Gase se Zvezde Granda, a evo šta će biti sa žirijem: Oglasio se i Saša Popović

Gase se Zvezde Granda, a evo šta će biti sa žirijem: Oglasio se i Saša Popović

Svet & Skandal 16.01.2023
Zvezde Granda se više neće emitovati tvrdi Jelena Karleuša Jelena Karleuša ne prestaje da komentariše Zvezde Granda, a ni žiri pomenutog takmičenja, pa je sad na svom Instagram profilu napisala „proročanstvo“, koje će, po njenim rečima… »
"Blago niščima, njihovo je carstvo nebesko": Đorđe David brutalno odgovorio Karleuši, uporedio je sa osobama s mentalnim…

"Blago niščima, njihovo je carstvo nebesko": Đorđe David brutalno odgovorio Karleuši, uporedio je sa osobama s mentalnim…

Kurir 16.01.2023
Jelena Karleuša opet je izazvala lavinu reakcija zbog toga što je objavila svoje "proročanstvo" za takmičenje "Zvezde Granda" i članove žirija tok muzičkog šoua. Samo za Mariju Šerifović i Anu Bekutu imala je lepe reče, a sve ostale je… »
JK isprozivala Viki: Ti si moja omiljena tema za sprdnj*cu! Karleuša oplela po koleginici zbog pobednika zg Niko vas više ne…

JK isprozivala Viki: Ti si moja omiljena tema za sprdnj*cu! Karleuša oplela po koleginici zbog pobednika zg Niko vas više ne…

Kurir 16.01.2023
Pevačice Jelena Karleuša i Viki Miljković nastavile su tamo gde su stale, kada je JK bila deo žirija "Zvezda Granda". One su tada ulazile često u rasprave, a sada je to i nastavljeno. View this post on Instagram A post shared by Viki Miljkovic… »
Novi rat jk i Popovića oko Zvezda Granda! Predvidela mu da će nestati na moru, a Saša žestoko odgovorio! Oglasio se i mili!

Novi rat jk i Popovića oko Zvezda Granda! Predvidela mu da će nestati na moru, a Saša žestoko odgovorio! Oglasio se i mili!

Kurir 16.01.2023
Jelena Karleuša objavila je na Instagramu svoje "proročanstvo" za "Zvezde Granda" u kojem kaže da im sledi totalna propast. Ne samo ovom šou programu, već i većina članova žirija. Sašu Popovića vidi na sudu, jer će ga, prema njenim… »
Saša Popović odbrusio Jeleni Karleuši - "nije joj lako!" Godinu i po je nema u Grandu, a prozivke i dalje pljušte!

Saša Popović odbrusio Jeleni Karleuši - "nije joj lako!" Godinu i po je nema u Grandu, a prozivke i dalje pljušte!

Mondo 16.01.2023
Saša Popović je odgovorio Jeleni Karleuši na njeno "proročanstvo" o Zvezdama Granda, čiji je i ona nekada bila deo - u žiriju. Saša Popović je odgovorio Jeleni Karleuši na njeno "proročanstvo" o Zvezdama Granda, čiji je i ona nekada bila deo -… »
„Ti si zauvek moja omiljena tema za sprdnjicu“: Karleuša se javno obrušila na Viki Miljković

„Ti si zauvek moja omiljena tema za sprdnjicu“: Karleuša se javno obrušila na Viki Miljković

Nova 16.01.2023
Pevačica Jelena Karleuša odgovorila je na prozivke svoje koleginice Viki Miljković. Viki je, naime, na svom Instagram profilu objavila montirani snimak na kojem Karleuša, dok je bila deo Zvezda Granda, komentariše njen rad kao mentora. U nastavku… »
Jelena Karleuša isprozivala bivšu drugaricu: Jednu stvar joj nikada neće oprostiti

Jelena Karleuša isprozivala bivšu drugaricu: Jednu stvar joj nikada neće oprostiti

Svet & Skandal 16.01.2023
Jelena Karleuša i Viki ponovo u sukobu Ne prođe dan a da Jelena Karleuša na društvenim mrežama ili u intervjuima nekoga ne potkači. I dok su se prethodnih dana na njenoj meti našli još uvek zakoniti suprug Duško Tošić i njegov advokat, ali i… »
Jk u stilu baba vange! Proročanstvo za žiri zg Saša će misteriozno nestati, Viki piše knjigu o meni! A evo šta čeka Cecu…

Jk u stilu baba vange! Proročanstvo za žiri zg Saša će misteriozno nestati, Viki piše knjigu o meni! A evo šta čeka Cecu…

Kurir 16.01.2023
Jelena Karleuša, koje je ranije bila sama član žirija muzičkog takmičenja, oglasila se na Instagramu gde je oplela po celom žiriju Zvezda Granda, Saši Popoviću i prorekla svima pojedinačno "propast". Moje proročanstvo za " Zvezde Granda" kada… »
Karleuša žestoko uzvratila Viki na prozivke: Poslala poruku i zapečatila svađu, prvi put joj se obratila ovim rečima!

Karleuša žestoko uzvratila Viki na prozivke: Poslala poruku i zapečatila svađu, prvi put joj se obratila ovim rečima!

Mondo 16.01.2023
Jelena Karleuša se oglasila nakon što je Viki Miljković objavila snimak koji su mnogi protumačili kao prozivku upućenu koleginici. Jelena Karleuša se oglasila nakon što je Viki Miljković objavila snimak koji su mnogi protumačili kao prozivku… »

Vesti dana »