Povezane vesti
Rusija i Bjelorusija počele zajedničke vježbe vazduhoplovstva
Slobodna Evropa 16.01.2023
Rusija i Bjelorusija počele su u ponedeljak 16. januara zajedničke vazduhoplovne vježbe koje naglašavaju bliske odbrambene veze dva saveznika dok Kremlj vrši invaziju u susjednoj Ukrajini. Ministarstvo odbrane Belorusije saopštilo je da je Rusija… »
Rusija i Belorusija počele zajedničke vežbe vazduhoplovstva
N1 Info 16.01.2023
Rusija i Belorusija počele su zajedničke vazduhoplovne vežbe koje naglašavaju bliske odbrambene veze dva saveznika dok Kremlj vrši invaziju u susednoj Ukrajini. Ministarstvo odbrane Belorusije saopštilo je da je Rusija rasporedila ratne avione u… »
Zajedničke vežbe Belorusije i Rusije: Kijev i Zapad strahuju da će Moskva uvući suseda u rat u Ukrajini
Danas 16.01.2023
Rusija i Belorusija su u ponedeljak počele zajedničke vojne vežbe. Ovo je izazvalo strahove u Kijevu i na Zapadu da bi Moskva mogla da iskoristi svog suseda da pokrene novu kopnenu ofanzivu u Ukrajini. Rusija je napala Ukrajinu u februaru prošle godine… »
Ruska i beloruska vojska započele vojne vežbe blizu granice sa ukrajinom: Kijev strahuje od iznenadnog napada!
Kurir 16.01.2023
U Dnjepru, posle napada na blok, sve je manje nade za desetine nestalih Ruska i beloruska vojska počele su zajedničke vojne vežbe na teritoriji Belorusije. Minsk tvrdi da su vazdušne vežbe „odbrambene prirode“. Rusija i Belorusija počele su zajedničke… »
Vesti dana »

Veliki ruski napad na Kijev: Najmanje 13 mrtvih, više od 40 ranjenih
BBC News pre 3 minutajoš 25 povezanih

(VIDEO) Jokićeva dominacija na startu, pogledajte najbolje poteze
Sport klub pre 1 satjoš 26 povezanih

Šeltona na konferenciji iznenadila "nezgodna osoba", pa poručio: "Zašto ste joj dozvolili da postavi pitanje?"
Telegraf pre 52 minutajoš 36 povezanih

Novi Sad: Kod Filozofskog jutros mirno, ispred ulaza u zgradu dvojica pripadnika policije
Euronews pre 5 minutajoš 17 povezanih