Povezane vesti

Car žestoko ponizio Maju, evo o čemu je reč

Car žestoko ponizio Maju, evo o čemu je reč

Vesti online 16.01.2023
Maja Marinković je započela priču o situaciji kada se saznalo da je u vezi sa Pecom Raspopovićem. Ona je otkrila da se tada nikome nije javljala na telefon, pa čak ni ocu Takiju Marinkoviću. – Noć kada je izašla vest o meni i Peci, Taki me je… »
"Ti si ološ": Car žestoko udario na Maju zbog veze sa Pecom, onda pomenuo njene drugarice i baš je ponizio

"Ti si ološ": Car žestoko udario na Maju zbog veze sa Pecom, onda pomenuo njene drugarice i baš je ponizio

Blic 16.01.2023
Maja Marinković je krenula da priča o situaciji kada se saznalo da je u vezi sa Pecom Raspopovićem. Ona je otkrila da se tada nikome nije javljala na telefon, pa čak i njenom ocu, Takiju Marinkoviću. - Noć kada je izašla vest o meni i Peci, Taki me… »
Filip car razapeo maju zbog veze sa pecom! Brutalno je ponizio, a onda se ubacio Janjuš i matirao je: "Koji si ti ološ"

Filip car razapeo maju zbog veze sa pecom! Brutalno je ponizio, a onda se ubacio Janjuš i matirao je: "Koji si ti ološ"

Kurir 16.01.2023
Tema broj jedan u domaćim medijima duže vreme je bila skandalozna veza Maje Marinković i Petra Raspopovića. Starleta je po ulasku na imanje otkrila čitav niz pojedinosti o bivšem ljubavniku. Ona je sada ponovo progovorila o Peci i otkrila detalje sa… »
Filip car brutalno ponizio Maju Marinković Uništio je prozivkama zbog veza sa Pecom, a onda otkrio šok detalje o Aleksandri…

Filip car brutalno ponizio Maju Marinković Uništio je prozivkama zbog veza sa Pecom, a onda otkrio šok detalje o Aleksandri…

Alo 16.01.2023
Car prozvao Maju jer je sebi dala titulu kraljice. Maja Marinković je krenula da priča o situaciji kada se saznalo da je u vezi sa Pecom Raspopovićem. Ona je otkrila da se tada nikome nije javljala na telefon, pa čak i njenom ocu, Takiju Marinkoviću… »

Vesti dana »