Povezane vesti
Virusi haraju a u apotekama nema sirupa za decu: Nadležni poručuju - nema potrebe za zalihama
Telegraf 16.01.2023
Čekaonice domova zdravlja pune, lekari prinuđeni da prepisuju zamene. Čekaonice domova zdravlja pune, pojedini rafovi u apotekama poluprazni. Nedostaju sirupi za decu na bazi penicilina – sinacilin, ospamoks, panklav. Teško ih je naći i u privatnim i u… »
Bujanovačke apoteke bez lekova za decu
Bujanovačke 16.01.2023
Bujanovac, 16. januar 2023. (foto Južne vesti) – U apotekama u Bujanovcu zalihe sirupa i lekova za decu na bazi penicilina su na minimumu. Apotekari kažu da lekari, ne samo u Bujanovcu, bukvalno za sve prepisuju antibiotike, što je jedan od razloga… »
Nestašica antibiotika za decu u apotekama
Pressek 16.01.2023
U apotekama širom zemlje nestašica je antibiotskih sirupa za decu. Uz veliku tražnju zbog širenja respiratornih infekcija, proizvođači i apotekari kažu da uzrok manjka treba tražiti i u poremećajima na globalnom tržištu od cene sirovina i ambalaže do… »
Vesti dana »
Veselin Milić – šta je obeležilo mandate jednog od najmoćnijih ljudi u policiji (VIDEO)
Insajder pre 47 minutajoš 127 povezanih
Saslušan bivši načelnik beogradske policije Veselin Milić: Evo za šta se tereti
Blic pre 47 minutajoš 48 povezanih
Naredne nedelje cene goriva u Srbiji nepromenjene: Dizel košta 223 dinara, a benzina 191 dinar
Nova ekonomija pre 5 satijoš 29 povezanih
Šta je „Tukididova zamka“ o kojoj su Si i Tramp danas razgovarali?
Nedeljnik pre 17 minutajoš 83 povezane




