Povezane vesti
Određen pritvor osumnjičenom da je pretio supruzi smrću
RTV 16.01.2023
PANČEVO - Na predlog Osnovnog javnog tužilaštva u Pančevu sud je odredio pritvor do 30 dana E.L. koji se sumnjiči da je u Uzdinu u porodičnoj kući svojoj vanbračnoj ženi S.Ž. pretio smrću i da će zapaliti automobil. Pritvor mu je određen zbog postojanja… »
Užas u Uzdinu: Polio ženin auto, pretio da će ga zapaliti i da će da je ubiti
Telegraf 16.01.2023
Svemu prethodila svađa. E.L. iz Uzdina uhapšen je zbog nasilja u porodici. On je nakon verbalne rasprave vanbračnoj supruzi S.Ž. tečnošću polio putničko vozilo i zapretio da će ga zapaliti a potom istoj uputio pretnju da će je ubiti. Po nalogu dežurne… »
Vesti dana »
Prodaja NIS-a: MOL dobio još dve nedelje da završi pregovore sa Gaspromnjeftom
BBC News pre 13 minutajoš 29 povezanih
"U manje formalnoj atmosferi razgovaram sa brojnim evropskim zvaničnicima" Vučić se oglasio iz Tivta: Ovo su ključne teme (foto, video)
Blic pre 13 minutajoš 40 povezanih
OHR između Vašingtona i Brisela: Na šta ukazuje izostanak dogovora o novom visokom predstavniku u BiH?
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 29 povezanih
(Foto) Makron na Cetinju: "Istorijska poseta potvrda evropskog puta Crne Gore, računajte na podršku Francuske"
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 59 povezanih



