Povezane vesti

Bukti rat! Kalinić žestoko udario na Jeremićku! Voditeljka uzvraća: "On se loži na mene, davljenik je, neću da ga vraćam…

Bukti rat! Kalinić žestoko udario na Jeremićku! Voditeljka uzvraća: "On se loži na mene, davljenik je, neću da ga vraćam…

Kurir 16.01.2023
Novi medijski rat bukti na estradnoj sceni, a ovog puta su glavni akteri voditeljka Jovana Jeremić i glumac Milan Kalinić. Milan Kalinić je naime, suptilno prozvao voditeljku i tom prilikom istakao da mu nije jasno, kako Jeremićeva radi na televiziji… »
"Davljenik, loži se na mene" - Jovana žestoko uzvratila Kaliniću: Odavno je zaboravljen, neću da ga vraćam na scenu!

"Davljenik, loži se na mene" - Jovana žestoko uzvratila Kaliniću: Odavno je zaboravljen, neću da ga vraćam na scenu!

Mondo 16.01.2023
Novi medijski rat izbio je između Jovane Jeremić i Milana Kalinića, a nakon glumčevog komentara usledio je voditeljkin brutalni komentar. Novi medijski rat izbio je između Jovane Jeremić i Milana Kalinića, a nakon glumčevog komentara usledio je… »
Milan Kalinić rekao da Jovana Jeremić nije za televiziju, ona mu odmah odbrusila: „On bi da kroti žene poput mene“

Milan Kalinić rekao da Jovana Jeremić nije za televiziju, ona mu odmah odbrusila: „On bi da kroti žene poput mene“

Nova 16.01.2023
Nije mu ostala dužna. Poznati voditelj Milan Kalinić godinama vodi emisije zabavnog karaktera, a za sve to vreme nije ulazio u sukobe sa kolegama. Ovog puta, Kalinić je u emisiji „Balkan info“ izneo mišljenje o „kontroverznoj koleginici“ i tom… »
Novi medijski rat: Jovana Jeremić žestoko uzvratila Milanu Kaliniću na uvrede, neće da ćuti: "On ima kompleks i pali se na…

Novi medijski rat: Jovana Jeremić žestoko uzvratila Milanu Kaliniću na uvrede, neće da ćuti: "On ima kompleks i pali se na…

Blic 16.01.2023
Glumac i voditelj Milan Kalinić prokomentarisao je u jednoj emisiji ponašanje koleginice Jovane Jeremić. Naime, on je istakao da mu nije jasno kako je moguće da Jovana radi na televiziji. Sada se tim povodom oglasila i voditeljka Jovana Jeremić za… »
"Ko ovoj daje prostor? Šta je bre ovo?" Milan Kalinić udario na Jovanu Jeremić u emisiji i nije mogao da se zaustavi

"Ko ovoj daje prostor? Šta je bre ovo?" Milan Kalinić udario na Jovanu Jeremić u emisiji i nije mogao da se zaustavi

Blic 16.01.2023
Glumac i voditelj Milan Kalinić prokomentarisao je u jednoj emisiji ponašanje koleginice Jovane Jeremić. Naime, on je istakao da mu nije jasno kako je moguće da Jovana radi na televiziji. - Ima sada na jednoj televiziji jedna voditeljka koja je vrlo… »
Ima na jednoj televiziji jedna voditeljka koja... Milan Kalinić komentarisao Jovanu Jeremić - "Ko ovoj daje prostora?"

Ima na jednoj televiziji jedna voditeljka koja... Milan Kalinić komentarisao Jovanu Jeremić - "Ko ovoj daje prostora?"

Mondo 16.01.2023
Milan Kalić otkrio je šta misli o Jovani Jeremić koju neprestano komentarišu zbog načina na koji vodi emisije, ali i zbog izjava. Milan Kalić otkrio je šta misli o Jovani Jeremić koju neprestano komentarišu zbog načina na koji vodi emisije, ali… »

Vesti dana »