Povezane vesti

Srpski dobrovoljci u Ukrajini deo ruske propagande, Vučić poručuje – nije fer

Srpski dobrovoljci u Ukrajini deo ruske propagande, Vučić poručuje – nije fer

N1 Info 17.01.2023
Srpski dobrovoljci koji su otišli da ratuju na ruskoj strani u Ukrajini postali su deo ruske propagande u ratu. Posle izjava na telegram kanalima i zvanična ruska novinska agencija RIA Novosti snimila je reportažu o njima. Zvaničnici Srbije… »
Rojters: Vučić pozvao Rusiju da obustavi svoje napore da regrutuje Srbe za rat u Ukrajini

Rojters: Vučić pozvao Rusiju da obustavi svoje napore da regrutuje Srbe za rat u Ukrajini

Danas 17.01.2023
Rusija bi trebalo da obustavi svoje napore da regrutuje Srbe da se bore uz svoju paravojnu grupu Vagner u Ukrajini, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, prenosi Rojters. Vučić je kritikovao ruske sajtove i grupe na društvenim mrežama… »
Šešelj o izjavi Vučića da tokom opsade Sarajeva nije nosio pušku već kišobran

Šešelj o izjavi Vučića da tokom opsade Sarajeva nije nosio pušku već kišobran

Pravda 17.01.2023
Gostujući u emisiji „Ćirilica“ kod Milomira Marića, predsednik Srbije Aleksandar Vučić, izjavio je da tokom opsade Sarajeva nije nosio pušku već kišobran. Gostujući u emisiji „Ćirilica“ kod Milomira Marića, predsednik Srbije Aleksandar… »
Šešelj za Danas o izjavi Vučića da tokom opsade Sarajeva nije nosio pušku već kišobran

Šešelj za Danas o izjavi Vučića da tokom opsade Sarajeva nije nosio pušku već kišobran

Danas 17.01.2023
Gostujući u emisiji „Ćirilica“ kod Milomira Marića, predsednik Srbije Aleksandar Vučić, izjavio je da tokom opsade Sarajeva nije nosio pušku već kišobran. Naime, postoji snimak iz 1995. godine tokom opsade Sarajeva na kom se, pored vojnika… »
Vučić o putovanjima dece predsednika: Hteo sam da pokažem nešto mnogo gore, ali ipak neću….

Vučić o putovanjima dece predsednika: Hteo sam da pokažem nešto mnogo gore, ali ipak neću….

Danas 17.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras na Hepiju da je što se tiče putovanja Danila Vučića u Republiku Srpsku da je urađeno sve po proceduri. Na pitanje Milomira Marića, voditelja „Ćirilice“, koji su to dokumenti o putovanjima… »
Aleksandar Vučić tvrdi da je nosio kišobran a ne pušku na brdu iznad Sarajeva, tokom opsade

Aleksandar Vučić tvrdi da je nosio kišobran a ne pušku na brdu iznad Sarajeva, tokom opsade

Danas 16.01.2023
Ja sam poslao Milomira Marića kao tajnog agenta, da…, rekao je Aleksandar Vučić na početku emisije Ćirilica na TV Hepi, komentarišući napad tabloida na autora ove emisije jer je fotografisan sa Mlađanom Đorđevićem, liderom pokreta… »
"Nikoga neće pustiti u EU pre Srbije": Vučić: Važno je da ostanemo na evropskom putu

"Nikoga neće pustiti u EU pre Srbije": Vučić: Važno je da ostanemo na evropskom putu

Blic 16.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je situacija u regionu jako ozbiljna i da se usložnjava, kao i da će izborne utakmice u narednom periodu u regionu značiti dodatne napade na Srbiju. Vučić je za TV Hepi rekao da se dešavaju… »
Vučić u "ćirilici": Predsednik upoznao naciju sa podacima koje je cela Srbija čekala (foto)

Vučić u "ćirilici": Predsednik upoznao naciju sa podacima koje je cela Srbija čekala (foto)

Večernje novosti 16.01.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić večeras je bio gost emisije "Ćirilica" na TV "Happy". Foto: Printskrin/HappyTV Vučić je prvo rekao da je "Marić birao društvo u proteklom periodu", pa se "družio sa nekim ljudima koji misle da zaslužuju… »
"Nije fer da zovu bilo koga u Vagner": Vučić: Srbima je zabranjeno da ratuju u Rusiji i Ukrajini

"Nije fer da zovu bilo koga u Vagner": Vučić: Srbima je zabranjeno da ratuju u Rusiji i Ukrajini

Blic 16.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je večeras navode da se pripadnici plaćeničke grupe Vagner nalaze u Srbiji i da na prostoru naše države jačaju svoj uticaj, kao i navodni poziv Rusije Srbima da ratuju za nju. - To je notorna… »
Vučić: Oglas Vagnerove grupe za regrutovanje u Srbiji nije fer

Vučić: Oglas Vagnerove grupe za regrutovanje u Srbiji nije fer

Danas 16.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da oglas ruske paravojne grupe „Vagner“ za regrutovanje dobrovoljaca za rat protiv Ukrajine, koji je prenela Raša Tudej Srbija, „nije fer“ i da se zna da je to suprotno propisima i da zakon… »
„Šta treba, da ukidamo Čajkovskog i Dostojevskog u školama“: Vučić o sankcijama Rusiji

„Šta treba, da ukidamo Čajkovskog i Dostojevskog u školama“: Vučić o sankcijama Rusiji

Danas 16.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras na Hepiju da mnogi pričaju da je Srbija izdala Rusiju, navevši da Srbija nije uvela „nijednu jedinu sankciju Ruskoj Federaciji“. Kako je dodao, nisam govorio ni da sam za ni da sam za ni da sam… »
"Naši ljudi se lako naljute, a podršku slabu pružamo" Aleksandar Vučić najavio otvaranje tri stadiona, imao poruku i za…

"Naši ljudi se lako naljute, a podršku slabu pružamo" Aleksandar Vučić najavio otvaranje tri stadiona, imao poruku i za…

Večernje novosti 16.01.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić, najavio je lepe vesti za ovdašnji sport. TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ Tokom gostovanja u emisiji "Ćirilica" na Hepi televiziji on je istakao da će se krajem marta otvoriti tri stadiona "lepotice" - u Zaječaru… »
Vučić: Borio sam se da sačuvam živote ljudi na KiM

Vučić: Borio sam se da sačuvam živote ljudi na KiM

Večernje novosti 16.01.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je o tekstu "Jerusalem posta" koji je napisao da je spasao svet od Trećeg svetskog rata. Foto: D. Milovanović - Da je taj metak ubio srpsko dete, da su Srbi odgovorili i napali NATO. Eto vam rata. Zato sam… »
Vučić pokazao podatke: Cifre koje sve govore

Vučić pokazao podatke: Cifre koje sve govore

Večernje novosti 16.01.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić pokazao je u emisiji "Ćirilica" govorio je o uspesima koji su postignuti u poslednjih deset godina. Foto: Printskrin/HappyTV Kaže da nijedan kilometar nove pruge nije urađen od 1990. do 2012. godine. - Ništa. Nula… »
Vučić otkrio detalj iz razgovora sa zapadnim predstavnicima: Mislili su da ne čujem

Vučić otkrio detalj iz razgovora sa zapadnim predstavnicima: Mislili su da ne čujem

Večernje novosti 16.01.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić otkrio je da se ponosi time što je Srbija slobodna, slobodarska i zemlja koja sama donosi svoje odluke. Foto: Printskrin/HappyTV Ukazao je i na licemerje onih koji ne mare za teritorijalni integritet Srbije. Kaže da… »

Vesti dana »