Povezane vesti

Evo šta će biti sa lokalima bake praseta: Demolirali su mu sve, a sad objavio ovo

Evo šta će biti sa lokalima bake praseta: Demolirali su mu sve, a sad objavio ovo

Blic 17.01.2023
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, našao se u nezgodnoj situaciji, kada mu je, prema njegovim rečima, nepoznata osoba bacila ciglu i Molotovljev koktel na lokal koji je u njegovom vlasništvu, posle čega je izbio požar. Domaći mediji… »
Posle paljenja lokala Baka Prase doneo šok odluku: "Odlučio sam da se povučem" Otkrio razloge napuštanja biznisa

Posle paljenja lokala Baka Prase doneo šok odluku: "Odlučio sam da se povučem" Otkrio razloge napuštanja biznisa

Kurir 17.01.2023
Jutjuber Bogdan Ilić poznatiji kao " Baka Prase" našao se u epicentru dešavanja kada mu je izgoreo lokal pod nazivom "Kod Bake". Na lokal "Kod Bake" bačen je Molotovljev koktel, a naša ekipa posetila je mesto incidenta. Tamo smo zatekli samo jednog… »
„Ne mogu klošari da pale lokale koliko ja mogu da ih otvaram“: Baka Prase uzvraća udarac FOTO

„Ne mogu klošari da pale lokale koliko ja mogu da ih otvaram“: Baka Prase uzvraća udarac FOTO

Nova 17.01.2023
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, najavio je da otvara novi restoran brze hrane "Kod Bake", nakon što je jedan od prethodnih zapaljen i demoliran. Lokal brze hrane na Tošinom bunaru u potpunosti je demoliran nakon što je na njega bačen… »
Baku praseta briga za pretnje! Lokal na koji su žestoki momcim bacili Molotovljev koktel ima novi izlog! (video)

Baku praseta briga za pretnje! Lokal na koji su žestoki momcim bacili Molotovljev koktel ima novi izlog! (video)

Kurir 17.01.2023
Lokal brze hrane na Tošinom bunaru koji reklamira Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, zapaljen je noćas u požaru. Jutjuber nije gubio vreme, te se odmah bacio na sređivanje objekta. Na lokal "Kod Bake" bačen je Molotovljev koktel, a naša ekipa… »

Vesti dana »