Povezane vesti
Zloupotrebili ime i fotografiju Darije Kisić
Politika 17.01.2023
Ministarstvo za brigu o porodici i demografiju saopštilo je danas da su se na određenim sajtovima i na društvenim mrežama pojavile informacije da ministarka Darija Kisić promoviše i poziva na kupovinu određenih medikamenata i ukazalo da su te informacije… »
Zloupotrebljeno ime i fotografija ministarke Kisić, i građani da budu oprezni
IndeksOnline 17.01.2023
BEOGRAD – Ministarstvo za brigu o porodici i demografiju saopštilo je danas da su se na određenim sajtovima i na društvenim mrežama pojavile informacije da ministarka Darija Kisić promoviše i poziva na kupovinu određenih medikamenata i ukazalo da su te… »
Zloupotrebljene fotografije i ime Darije Kisić: Ministarstvo uputilo važan apel građanima
Telegraf 17.01.2023
Ministarstvo je uputilo važan apel građanima. Ministarstvo za brigu o porodici i demografiju saopštilo je danas da su se na određenim sajtovima i na društvenim mrežama pojavile informacije da ministarka Darija Kisić promoviše i poziva na kupovinu… »
Vesti dana »
Istekao rok za prijavu nelegalnih objekata, mogućnost da prijave nekretninu i dalje imaju građani sa opravdanim razlozima
Naissus info pre 1 satjoš 40 povezanih
Sneg već veje u ovom delu Srbije, evo kada se očekuje i u ostalim! Od ovog dana preokret kakav niste očekivali
Telegraf pre 1 satjoš 34 povezane
Pojačana kontrola teretnih vozila i autobusa od 9. do 15. februara
Plus online pre 1 satjoš 26 povezanih
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1
Beta pre 46 minutajoš 4 povezane
Tužilaštvo zatražilo 45 godina zatvora za Tačija, Veseljija, Seljimija i Krasnićija
Novi magazin pre 9 minutajoš 19 povezanih



