Povezane vesti

„Što više tražite moju ostavku meni rejting u SNS sve više raste“: Sastanak koji je ogolio bahatost ministarke Irene…

„Što više tražite moju ostavku meni rejting u SNS sve više raste“: Sastanak koji je ogolio bahatost ministarke Irene…

Nova 17.01.2023
"Što više tražite moju ostavku, meni rejting u SNS sve više raste", rekla je ministarka za zaštitu životne sredine na današnjem sastanku sa poslanicima zeleno-levog bloka Ne davimo Beograd - Moramo. I to je sve što treba da znamo o osećaju… »
Zeleno - levi klub zbog katastrofalnog stanja životne sredine zahteva ostavku ministarke Vujović; Ministarka odgovara da se…

Zeleno - levi klub zbog katastrofalnog stanja životne sredine zahteva ostavku ministarke Vujović; Ministarka odgovara da se…

Insajder 17.01.2023
Poslanici Zeleno-levog kluba zatražili su danas u razgovoru sa ministarkom zaštite životne sredine Irenom Vujović da podnese ostavku zbog katastrofalnog stanja u toj oblasti, a ona im je, kako su preneli, odgovorila da će nakon tog zahteva njen… »
Vujović nakon sastanka s Lazovićem i Pavićevićem: Umesto konstruktivnih predloga tražili ostavku

Vujović nakon sastanka s Lazovićem i Pavićevićem: Umesto konstruktivnih predloga tražili ostavku

Euronews 17.01.2023
Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović razgovarala je danas na njihovu inicijativu s opozicionim narodnim poslanicima Radomirom Lazovićem i Đorđem Pavićevićem, o stanju zaštite životne sredine u Srbiji i načinima da se ekološka slika… »
Bivši poslanik SNS brani Irenu Vujović od zeleno leve opozicije

Bivši poslanik SNS brani Irenu Vujović od zeleno leve opozicije

Danas 17.01.2023
Bivši poslanik SNS Bratislav Jugović dostavio je medijima pisanu izjavu u kojoj brani ministarku zaštite životne sredine Irenu Vujović od koje su danas poslanici Zeleno levog kluba Radomira Lazovića zatražili ostavku. „Zahtev Radomira Lazovića i… »
Potpuni debakl sastanka predstavnika Ne davimo Beograd i ministarke Irene Vujović

Potpuni debakl sastanka predstavnika Ne davimo Beograd i ministarke Irene Vujović

Nova 17.01.2023
Današnji sastanak poslanika zeleno-leve koalicije Ne davimo Beograd i ministarke za zaštitu životne sredine Irene Vujović može se oceniti kao potpuni debakl. Prema rečima Radomira Lazovića iz Ne davimo Beograd ministarka uopšte ne razume… »
Vujović: Umesto konstruktivnih predloga, Lazović i Pavićević tražili ostavku

Vujović: Umesto konstruktivnih predloga, Lazović i Pavićević tražili ostavku

RTV 17.01.2023
BEOGRAD - Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović razgovarala je danas na njihovu inicijativu s opozicionim narodnim poslanicima Radomirom Lazovićem i Đorđem Pavićevićem, o stanju zaštite životne sredine u Srbiji i načinima da se… »
Zeleno-levi klub zahteva ostavku ministarke Vujović zbog katastrofalnog stanja u oblasti ekologije (FOTO/VIDEO)

Zeleno-levi klub zahteva ostavku ministarke Vujović zbog katastrofalnog stanja u oblasti ekologije (FOTO/VIDEO)

Beta 17.01.2023
Zeleno-levi poslanički klub u Skupštini Srbije podneo je danas zahtev za ostavku ministarke zaštite životne sredine Irene Vujović zbog, kako je naveo, katastrofalnog stanja u ovoj oblasti. Poslanik Radomir Lazović rekao je da je ministarki Vujović… »
Zeleno-levi klub zahteva ostavku ministarke Vujović zbog katastrofalnog stanja u oblasti ekologije

Zeleno-levi klub zahteva ostavku ministarke Vujović zbog katastrofalnog stanja u oblasti ekologije

Beta video 17.01.2023
BEOGRAD - Zeleno-levi poslanički klub u Skupštini Srbije podneo je danas zahtev za ostavku ministarke zaštite životne sredine Irene Vujović zbog, kako je naveo, katastrofalnog stanja u ovoj oblasti. Poslanik Radomir Lazović rekao je da je ministarki… »
Lazović: Vujović pokazala da ne shvata ozbiljnost situacije, tražili smo ostavku

Lazović: Vujović pokazala da ne shvata ozbiljnost situacije, tražili smo ostavku

N1 Info 17.01.2023
Poslanici Zeleno-levog kluba zatražili su danas u razgovoru sa ministarkom zaštite životne sredine Irenom Vujović da podnese ostavku zbog katastrofalnog stanja u toj oblasti, a ona im je, kako su preneli, odgovorila da će nakon tog zahteva njen… »
Šta je ministarka Irena Vujović odgovorila opoziciji na zahtev da podnese ostavku

Šta je ministarka Irena Vujović odgovorila opoziciji na zahtev da podnese ostavku

Danas 17.01.2023
Poslanici Zeleno-levog kluba zatražili su danas u razgovoru sa ministarkom zaštite životne sredine Irenom Vujović da podnese ostavku zbog katastrofalnog stanja u toj oblasti, a ona im je, kako su preneli, odgovorila da će nakon tog zahteva njen… »

Vesti dana »