Povezane vesti
Istraživanje: Pesimistične prognoze generalnih direktora u svetu za 2023.
N1 Info 17.01.2023
Anketa revizorsko-konsultantske kompanije PwC pokazala je da 73 odsto generalnih direktora u svetu veruje da će doći do pada globalnog ekonomskog rasta u narednih 12 meseci, saopšteno je danas. U anketi je učestvovalo 4.410 generalnih direktora u 105… »
Istraživanje: Pesimistične prognoze generalnih direktora u svetu za 2023. godinu
Biznis.rs 17.01.2023
najviše brinu inflacija, makroekonomska nestabilnost i geopolitički konflikt. Anketa revizorsko-konsultantske kompanije PwC pokazala je da 73 odsto generalnih direktora u svetu veruje da će doći do pada globalnog ekonomskog rasta u narednih 12 meseci. U… »
Pesimistične prognoze generalnih direktora u svetu za 2023.
Danas 17.01.2023
Anketa revizorsko-konsultantske kompanije PwC pokazala je da 73 odsto generalnih direktora u svetu veruje da će doći do pada globalnog ekonomskog rasta u narednih 12 meseci, saopšteno je iz ove kompanije. U anketi je učestvovalo 4.410 generalnih… »
Vesti dana »
Prva runda pregovora SAD i Irana u Pakistanu završena: Ormuski moreuz i dalje među glavnim spornim tačkama
Nova pre 2 satajoš 53 povezane
FOTO Lideri dve najveće mađarske partije Orban i Mađar održali završne predizborne skupove
Nova pre 1 satjoš 71 povezana
Bekerat o godišnjici ubistva Slavka Ćuruvije: Pravda još nije dostignuta
Beta pre 8 satijoš 34 povezane
Pregovori SAD i Irana u Pakistanu, Ormuski moreuz glavna tačka sporenja /video/
Sputnik pre 52 minutajoš 95 povezanih




