Povezane vesti

Profesor Savić: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Profesor Savić: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Radio 021 17.01.2023
Svetski ekonomski forum u Davosu ponovo je u starom zimskom okruženju, a u fokusu su ekonomske posledice rata u Ukrajini i moguća recesija. Profesor Ekonomskog fakulteta Ljubodrag Savić kaže za RTS da ovo nije kraj inflacije, već predah pred buru… »
Profesor Savić nema dobre vesti: Još nije kraj inflaciji, već samo predah pred buru

Profesor Savić nema dobre vesti: Još nije kraj inflaciji, već samo predah pred buru

Nova 17.01.2023
Profesor Ekonomskog fakulteta u Beogradu Ljubodrag Savić izjavio je danas da još nije kraj inflaciji, već predah pred buru."Mislim da ovo nije kraj inflacije, ja bih pre rekao da je to neki predah pred buru. Bio bih veliki optimista kada bih rekao da… »
Savić: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Savić: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Biznis.rs 17.01.2023
prognoze ukazuju da će 2023. godina, energetski gledano, biti još teža. Profesor Ekonomskog fakulteta u Beogradu Ljubodrag Savić izjavio je u utorak da još nije kraj inflaciji, već predah pred buru. „Mislim da ovo nije kraj inflacije, ja bih pre… »
Savić: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Savić: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Beta 17.01.2023
Profesor Ekonomskog fakulteta u Beogradu Ljubodrag Savić izjavio je danas da još nije kraj inflaciji, već predah pred buru. "Mislim da ovo nije kraj inflacije, ja bih pre rekao da je to neki predah pred buru. Bio bih veliki optimista kada bih rekao da… »
Profesor Ekonomskog fakulteta: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Profesor Ekonomskog fakulteta: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Danas 17.01.2023
Profesor Ekonomskog fakulteta u Beogradu Ljubodrag Savić izjavio je danas da još nije kraj inflaciji, već predah pred buru. „Mislim da ovo nije kraj inflacije, ja bih pre rekao da je to neki predah pred buru. Bio bih veliki optimista kada bih rekao… »
Savić: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Savić: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

N1 Info 17.01.2023
Profesor Ekonomskog fakulteta u Beogradu Ljubodrag Savić izjavio je danas da još nije kraj inflaciji, već predah pred buru."Mislim da ovo nije kraj inflacije, ja bih pre rekao da je to neki predah pred buru. Bio bih veliki optimista kada bih rekao da… »
Profesor Savić za RTS: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

Profesor Savić za RTS: Ovo nije kraj inflacije, samo predah pred buru

RTS 17.01.2023
Svetski ekonomski forum u Davosu ponovo je u starom zimskom okruženju, a u fokusu su ekonomske posledice rata u Ukrajini i moguća recesija. Profesor Ekonomskog fakulteta Ljubodrag Savić kaže za RTS da ovo nije kraj inflacije, već predah pred buru. Ne… »

Vesti dana »