Povezane vesti

"Pa, razveli smo se": Đole Đogani ovako priča o odnosu sa Vesnom - morao da spomene i Slađu: "Ne mislim da se druga žena…

"Pa, razveli smo se": Đole Đogani ovako priča o odnosu sa Vesnom - morao da spomene i Slađu: "Ne mislim da se druga žena…

Blic 17.01.2023
Nedavno se naširoko pričalo da su Vesna i Đole Đogani na korak od razvoda zbog njegove navodne prevare. Đole Đogani je sad progovorio o prirodi njihovog odnosa, u svom stilu. U "Ekskluzivu" se nije pojavio sa Vesnom, pa je otkrio šta je posredi. -… »
Razveli smo se, zato nije sa mnom! Šok u intervjuu Đoleta Đoganija - pojavio se bez Vesne, pa progovorio o ljubomori!

Razveli smo se, zato nije sa mnom! Šok u intervjuu Đoleta Đoganija - pojavio se bez Vesne, pa progovorio o ljubomori!

Mondo 17.01.2023
Đole Đogani se našalio na pitanje o supruzi Vesni Đogani, pa govorio i o ljubomori u braku. Đole Đogani se našalio na pitanje o supruzi Vesni Đogani, pa govorio i o ljubomori u braku. Pre nekoliko meseci Đole i Vesna Đogani našli su se u centru… »
Đole Đogani šokirao priznanjem: Istina je, Vesna i ja smo se razveli

Đole Đogani šokirao priznanjem: Istina je, Vesna i ja smo se razveli

Svet & Skandal 17.01.2023
Odnos Vesne i Đoleta konačno je rasveteljen Đole i Vesna Đogani, već godinama uživaju u skladnom braku, punom vedrine i sreće. Međutim, glasine da su se rastali zbog incidenta koji je procurio u javnost a tiče se navodne muzičareve prevare, ipak… »
"Razveli smo se" Ovako Đole Đogani priča o odnosu sa Vesnom, nije mogao ne spomene i slađu

"Razveli smo se" Ovako Đole Đogani priča o odnosu sa Vesnom, nije mogao ne spomene i slađu

Kurir 17.01.2023
Protekle godine, kao bomba je odjeknula vest da su se razveli Đole i Vesna Đogani, tačnije da su se rastali zbog incidenta koji je procurio u javnost a tiče se navodne muzičareve prevare. Naime, dosta se pričalo na temu braka popularnog para koji… »

Vesti dana »