Povezane vesti

Večeras u Nišu protest protiv zagađenja vazduha i novi zahtevi za gradsku vlast

Večeras u Nišu protest protiv zagađenja vazduha i novi zahtevi za gradsku vlast

Južne vesti 17.01.2023
Na večerašnjem protestu zbog zagađenja vazduha ispred Skupštine grada u Ulici Nikole Pašića u 18 sati, biće sumirani rezultati lokalne vlasti od poslednjih zahteva, nakon čega će organizatori predati nove predloge kako smanjiti zagađenje u… »
Održan protest zbog zagađenja: “Vlast ne misli da je vazduh prioritet“

Održan protest zbog zagađenja: “Vlast ne misli da je vazduh prioritet“

Rešetka 17.01.2023
Pred Gradskom kućom u Nišu održan je protest “Provetrimo Niš, dišimo slobodno”, kojem je prisustvovalo više od 200 građana. Skup su organizovali Pokret mladih Niša i opoziciona koalicija “Niš, moj grad”. Odbornik koalicije „Niš moj… »
Nišlije protestuju zbog zagađenja vazduha, sprečeni da predaju listu zahteva

Nišlije protestuju zbog zagađenja vazduha, sprečeni da predaju listu zahteva

N1 Info 17.01.2023
Nekoliko stotina Nišlija okupilo se oko 18 sati ispred zgrade Skupštine u tom gradu na poziv lokalne odborničke grupe "Niš - moj grad", nezadovoljne stalnim zagađenjem vazduha koje se u tom gradu danima unazad vidi golim okom. Predstavljena je i nova… »
Održan protest „Provetrimo Niš, dišimo slobodno“

Održan protest „Provetrimo Niš, dišimo slobodno“

Niške vesti 17.01.2023
Odbornik koalicije „Niš moj grad“ Miodrag Stanković rekao je na skupu da je vazduh u Nišu iz dana u dan sve zagađeniji, a gradonačelnica i njeni saradnici ne smatraju to prioritetom i ništa ne čine kako bi zagadjenje smanjili. Stanković je… »
Večeras protest zbog zagađenja vazduha u Nišu

Večeras protest zbog zagađenja vazduha u Nišu

Novi magazin 17.01.2023
Na večerašnjem protestu zbog zagađenja vazduha ispred Skupštine grada u Ulici Nikole Pašića u 18 sati, biće sumirani rezultati lokalne vlasti od poslednjih zahteva, nakon čega će organizatori predati nove predloge kako smanjiti zagađenje u… »

Vesti dana »