Povezane vesti

Naprave grešku i naplate uslugu! Snežana Borjan o neprijatnoj situaciji u auto-perionici: Stres nenormalan, šokirana sam

Naprave grešku i naplate uslugu! Snežana Borjan o neprijatnoj situaciji u auto-perionici: Stres nenormalan, šokirana sam

Mondo 18.01.2023
Snežana Borjan podelila je sa pratiocima na društvenim mrežama detalje neprijatnosti koju je nedavno doživela u jednoj auto-perionici. Snežana Borjan podelila je sa pratiocima na društvenim mrežama detalje neprijatnosti koju je nedavno doživela u… »
"Ljudi su beskrupulozni za novac, odlepili su" Snežana Borjan nikome ne ćuti, a sad doživela takav stres da je sve digla na…

"Ljudi su beskrupulozni za novac, odlepili su" Snežana Borjan nikome ne ćuti, a sad doživela takav stres da je sve digla na…

Kurir 18.01.2023
Snežana Borjan podelila je sa svojim pratiocima na Tiktoku detalje neprijatnosti koju je nedavno doživela u jednoj auto-perionici. - Nakon sat vremena dolazi do mene čovek koji je preuzeo auto i kaže da je ključ ostao u autu, da je auto totalno… »
"Jesu li ljudi toliko: Odlepili?" Sneža Borjan doživela neprijatnost u perionici, pa digla buru na mrežama: "samo se grabi"

"Jesu li ljudi toliko: Odlepili?" Sneža Borjan doživela neprijatnost u perionici, pa digla buru na mrežama: "samo se grabi"

Blic 17.01.2023
Snežana Borjan podelila je sa svojim pratiocima na Tiktoku detalje neprijatnosti koju je nedavno doživela u jednoj auto-perionici. Naime, nemili događaj odigrao se nedavno kada je Sneža otišla sa drugaricom na doručak, a automobil ostavila u… »

Vesti dana »