Povezane vesti

"Mi nismo frilenseri": Pomorci traže da se ponište rešenja o porezu, proveravali smo kakav imaju status

"Mi nismo frilenseri": Pomorci traže da se ponište rešenja o porezu, proveravali smo kakav imaju status

Telegraf 18.01.2023
Kakav je status pomoraca i radnika iz Srbije koji su na brodovima. Udruženje pomoraca Srbije saopštilo je da je u otvorenom pismu predsedniku predložilo da se ponište sva privremena rešenja o naplati poreza od 2017. godine za pomorce, kao i njihova… »
Pomorci traže da se ponište privremena rešenja o naplati poreza: "Nismo frilenseri"

Pomorci traže da se ponište privremena rešenja o naplati poreza: "Nismo frilenseri"

Euronews 18.01.2023
Udruženje pomoraca Srbije saopštilo je danas da je u otvorenom pismu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću predložilo da se ponište sva privremena rešenja o naplati poreza od 2017. godine za pomorce, kao i njihova naplata do pronalaska… »
Pomorci pisali Vučiću: Poništiti rešenja o porezu od 2017, mi nismo frilenseri

Pomorci pisali Vučiću: Poništiti rešenja o porezu od 2017, mi nismo frilenseri

Radio 021 18.01.2023
Udruženje pomoraca Srbije saopštilo je da je u otvorenom pismu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću predložilo da se ponište sva privremena rešenja o naplati poreza od 2017. godine za pomorce. Takođe predložili su i da se poništi i njihova… »

Vesti dana »