Povezane vesti
Avio-prevoznici Srbije i Katara proširili saradnju: Od 1. februara jednostavnija putovanja na više od 40 destinacija
Euronews 18.01.2023
Er Srbija i Katar ervejz potpisali su danas sveobuhvatan kod-šer ugovor koji će, počev od 1. februara 2023. godine, omogućiti putnicima jednostavnija putovanja na više od 40 destinacija u okviru mreža srpskog i katarskog nacionalnog avio-prevoznika. Kao… »
Air Serbia i Qatar Airways potpisali sveobuhvatan kod-šer ugovor
Biznis.rs 18.01.2023
jačanje saradnje dve avio-kompanije. Nacionalna avio-kompanija Air Serbia saopštila je u sredu da je sa kompanijom Qatar Airways potpisala sveobuhvatan kod-šer ugovor koji će, počev od 1. februara ove godine, omogućiti putnicima jednostavnija putovanja… »
Er Srbija i Katar ervejz potpisali sveobuhvatan kod-šer ugovor
N1 Info 18.01.2023
Kako je saopšteno, Er Srbija i Katar ervejz potpisali su sveobuhvatan kod-šer ugovor koji će, počev od 1. februara 2023. godine, omogućiti putnicima jednostavnija putovanja na više od 40 destinacija u okviru mreža srpskog i katarskog nacionalnog… »
Vesti dana »

Grbović (PSG) o Vučićevom pozivu na dijalog: Upućen tako da bude odbijen
Beta pre 3 satajoš 90 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 65 povezanih

Širom Srbije protesti podrške: Bor za studenta, Niš za direktorku, Karlovci za uhapšenog i novinarku
Nedeljnik pre 2 satajoš 16 povezanih

(Mapa) "pratite hitna upozorenja": Danas pljuskovi, grad i olujni vetar, RHMZ se oglasio rano jutros: Jako nevreme će se sručiti na ove delove Srbije!
Blic pre 31 minutajoš 71 povezana

Sijarto: Napad na naftovod Družba ozbiljniji od prethodnih, EU mora da reaguje
RTV pre 21 minutajoš 26 povezanih