Povezane vesti
Šmitove izjave irelevantne, poručio Dodik
Politika 18.01.2023
BANjALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik je poručio da su sve izjave Kristijana Šmita, koji u Srpskoj nije priznat kao visoki predstavnik, uključujući i one o proslavi Dana Republike - 9. januara, irelevantne i ne odnose se na Republiku… »
Dodik: Šmitove izjave su za RS irelevantne
Danas 18.01.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da su sve izjave Kristijana Šmita, koga Republika Srpska ne priznaje kao Visokog predstavnika medjunarodne zajednice u BiH, irelevantne i da se ne odnose na ovaj entitet BiH. Dodik je rekao da je to… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Izmene u ovom delu grada sve do februara sledeće godine: Ove linije menjaju trasu
Kurir pre 14 minutajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 5 satijoš 3 povezane



