Povezane vesti
Srbijavode: Zbog moguće poplave dodatna mehanizacija i ljudstvo na Limu u Prijepolju
Radio sto plus 18.01.2023
To je odlučeno na sednici lokalnog Štaba za vanredne situacije, pošto su direktor Srbijavoda, Goran Puzović i predstavnici Sektora Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije za vanredne situacije obišli teren. Najavljene intervencije biće na kritičnim… »
Mujagić: Uvedena vanredna situacija, vodostaj historijski visok
Sandžak press 18.01.2023
Zbog povećanja vodostaja i izlivanja rijeka proglašena je vanredna situacija u Sjenici. Izlila se reka Grabovica koja je poplavila oko 40 objekata u naselju Bukreš i šest objekata u centru grada kao i podrum jedne osnovne škole. Predsjednik opštine Munib… »
Teška noć u Sjenici: Izlila se reka Grabovica, poplavljeno 40 objekata i podrum osnovne škole
IndeksOnline 18.01.2023
SJENICA – Obilne padavine napravile su najveće probleme u Sjenici. Izlila se reka Grabovica koja je poplavila oko 40 objekata u naselju Bukreš i šest objekata u centru grada kao i podrum jedne osnovne škole. Jaka kiša padala je juče na području… »
Vesti dana »

Uživo Ministarka građevinarstva Aleksandra Sofronijević obraća se iz Vlade Srbije
Telegraf pre 6 minutajoš 19 povezanih

"Tu se razlikujemo, ja ih mrzim" Zavetničke poruke na komemoraciji Kirku: Mučenik, njegova misija će postati još snažnija
Alo pre 2 satajoš 15 povezanih