Povezane vesti

Kuako o meču sa Đokovićem: San ispunjen, a kako da se suprotstavim – nemam pojma

Kuako o meču sa Đokovićem: San ispunjen, a kako da se suprotstavim – nemam pojma

Politika 18.01.2023
MELBURN – Veoma sam uzbuđen, igrati protiv Novaka Đokovića je ostvarenje sna za svakog igrača. Ne znamo još koliko dugo će biti na turu, ali siguran sam da ima još „mnogo godina u rezervoaru”, izjavio je francuski teniser Enco Kuako, koji će… »
Četvrtog dana Australijan opena na terenu šestorica srpskih tenisera

Četvrtog dana Australijan opena na terenu šestorica srpskih tenisera

Politika 18.01.2023
Četvrtog dana Australijan opena na teren će izaći šestorica srpskih tenisera, među kojima dva u singl konkurenciji – Novak Đoković i Laslo Đere. Đoković će po tamošnjem vremenu otvoriti noćni program na Rod Lejver areni (oko devet ujutru po… »
Četvrtog dana Australijan opena na terenu šestorica srpskih tenisera

Četvrtog dana Australijan opena na terenu šestorica srpskih tenisera

Novi magazin 18.01.2023
Četvrtog dana Australijan opena na teren će izaći šestorica srpskih tenisera, među kojima dva u singl konkurenciji - Novak Đoković i Laslo Đere. Đoković će po tamošnjem vremenu otvoriti noćni program na Rod Lejver areni (oko devet ujutru po… »
Đoković i petorica srpskih tenisera igraju četvrtog dana Australijan opena

Đoković i petorica srpskih tenisera igraju četvrtog dana Australijan opena

Danas 18.01.2023
Naša zemlja će imati brojne predstavnike u nastavku prvog ovogodišnjeg grend slema. Na teren će izaći dva u singl konkurenciji – Novak Đoković i Laslo Đere. Đoković će po tamošnjem vremenu otvoriti noćni program na „Rod Lejver areni“… »
Legenda veruje u Đokovića: „Bio je debakl prošle godine, uradiće sve za titulu“

Legenda veruje u Đokovića: „Bio je debakl prošle godine, uradiće sve za titulu“

Nova 18.01.2023
Legendarni američki teniser Džon Mekinro veruje da će Novak Đoković biti na maksimalnom nivou, uprkos povredi koju vuče. Đokoviću je tokom meča prvog kola Australijan opena i pobede nad Robertom Karbaljesom Baenom bila bandažirana noga. Pošto… »
Novaku savršen termin za meč, Australijanci obradovali Srbe

Novaku savršen termin za meč, Australijanci obradovali Srbe

Nova 18.01.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković dobio je i termin kada igra naredni meč na Australijan openu. Izašao je raspored za četvrtak, a Novak je, neposredno nakon što je saznao da u drugom kolu igra protiv Enca Kuakoa, saznao i da protiv njega igra od… »
Kuako: Ne znam kako ću da igram protiv Đokovića

Kuako: Ne znam kako ću da igram protiv Đokovića

Sport klub 18.01.2023
Podeli : Enzo Kuako je naredni rival Novaka Đokovića na Australijan openu. Francuz je priznao da ne zna kako će igrati protiv najboljeg srpskog tenisera. „Iskreno, ne znam kako ću se suprostaviti Novaku. Moj trener radi uvek na taktici, samo što… »

Vesti dana »