Povezane vesti

Zelenski zatražio od učesnika foruma u Davosu da odaju poštu žrtvama rata u Ukrajini

Zelenski zatražio od učesnika foruma u Davosu da odaju poštu žrtvama rata u Ukrajini

Politika 18.01.2023
DAVOS – Na početku svog današnjeg video obraćanja učesnicima Svetskog ekonomskog foruma u Davosu ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski zatražio je od njih da minutom ćutanja odaju poštu žrtvama rata u Ukrajini. Predsednik Ukrajine je potom… »
Davos: Zelenski zatražio od učesnika SEF da odaju poštu žrtvama rata u Ukrajini

Davos: Zelenski zatražio od učesnika SEF da odaju poštu žrtvama rata u Ukrajini

Vesti online 18.01.2023
Na početku svog današnjeg video obraćanja učesnicima Svetskog ekonomskog foruma u Davosu ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski zatražio je od njih da minutom ćutanja odaju poštu žrtvama rata u Ukrajini. Predsednik Ukrajine je potom rekao da svet… »
Minut ćutanja za žrtve rata u Ukrajini: Zelenski u Davosu: "Nismo mi započeli rat, ali mi ćemo morati da ga okončamo"

Minut ćutanja za žrtve rata u Ukrajini: Zelenski u Davosu: "Nismo mi započeli rat, ali mi ćemo morati da ga okončamo"

Blic 18.01.2023
Na početku svog današnjeg video obraćanja učesnicima Svetskog ekonomskog foruma u Davosu ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski zatražio je od njih da minutom ćutanja odaju poštu žrtvama rata u Ukrajini. Predsednik Ukrajine je potom rekao da… »

Vesti dana »