Povezane vesti

„Nismo imali šansu i priliku da spasemo moju Ilinku“: Potresne reči oca devojke čije je telo posle 37 dana traganja…

„Nismo imali šansu i priliku da spasemo moju Ilinku“: Potresne reči oca devojke čije je telo posle 37 dana traganja…

Nova 19.01.2023
Dalibor Dujović, otac nestale Ilinke iz Priboja, čije je telo pronađeno posle 37 dana potrage, oprostio se od nastradale ćerke potresnim rečima. „Trideset osmi je dan! A naše vreme je stalo na 37 danu. Našao sam moje dete! Nismo imali šansu i… »
"Naše vreme je stalo na 37.: Danu" Bolne reči oca Ilinke koja je mrtva izvučena iz Lima: "Našao sam moje dete..."

"Naše vreme je stalo na 37.: Danu" Bolne reči oca Ilinke koja je mrtva izvučena iz Lima: "Našao sam moje dete..."

Blic 18.01.2023
Telo Ilinke Dujović, devojke iz Priboja izvučeno je juče iz reke Lim, nakon 37 dana potrage. Do ovog tragičnog dana, Ilinkin otac, Dalibor, nije gubio nadu. Danima je išao u potragu, molio za pomoć, da bi 17. januara dobio najstrašniji poziv… »
Za Ilinkom se tragalo 39 dana, Vukašina nema celu nedelju, a neka deca i mladi nikada nisu pronađeni! Biljana, Eleonora…

Za Ilinkom se tragalo 39 dana, Vukašina nema celu nedelju, a neka deca i mladi nikada nisu pronađeni! Biljana, Eleonora…

Blic 18.01.2023
Nestanak Ilinke Dujović (28), za kojom se tragalo 39 dana, a čije je telo sinoć izvučeno iz Lima potresao je Srbiju, posebno emotivni apeli njenog oca, koji do poslednjeg trenutka nije gubio nadu da mu je dete živo. Nestanak Vukašina Mavraka (30)… »

Vesti dana »