Povezane vesti

"Imamo intimne odnose tri puta dnevno": Zorica Brunclik šokirala priznanjem nakon što se istopila: "To me održava u formi"

"Imamo intimne odnose tri puta dnevno": Zorica Brunclik šokirala priznanjem nakon što se istopila: "To me održava u formi"

Blic 19.01.2023
Folk pevačica Zorica Brunclik koja godinama uživa u ljubavi sa Miroljubom Aranđelovićem Kemišom, otkrila je intimne detalje njihovog odnosa i mnoge ostavila bez reči. Zorica se, naime, pohvalila da je izgubila višak kilograma, te davajući savete… »
Kemiš i ja vodimo ljubav 3 puta dnevno! Zorica Brunclik smršala i otkrila svoj recept - Neće vam biti potreban hirurg!

Kemiš i ja vodimo ljubav 3 puta dnevno! Zorica Brunclik smršala i otkrila svoj recept - Neće vam biti potreban hirurg!

Mondo 19.01.2023
Zorica Brunclik je drastično smršala za mesec dana, pa je otkrila u čemu je njena tajna, a ima veze i sa njenim suprugom Kemišom. Zorica Brunclik je drastično smršala za mesec dana, pa je otkrila u čemu je njena tajna, a ima veze i sa njenim… »
Kemiš i ja vodimo ljubav 3 puta dnevno! Zorica Brunclik šokirala priznanjem kako se stesala i podmladila, otkrila pravi…

Kemiš i ja vodimo ljubav 3 puta dnevno! Zorica Brunclik šokirala priznanjem kako se stesala i podmladila, otkrila pravi…

Kurir 19.01.2023
Zorica Brunclik priznaje da je njen recept za mladalački izgled vođenje ljubavi, te otkriva da to radi tri puta dnevno sa suprugom Miroljubom Aranđelovićem Kemišem. Legendarna pevačica je pre neki dan dobila nagradu za koncert godine na… »

Vesti dana »