Povezane vesti
Lordanu Zafranoviću i Den Tani nagrada "Beogradski pobednik" na predstojećem fest-u
Blic 19.01.2023
Prestižna nagrada „Beogradski pobednik“ za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, na 51. FEST-u, biće dodeljena reditelju Lordanu Zafranoviću i producentu Dobrivoju Tanasijeviću - Den Tani. Lordan Zafranović je jedan od najznačajnijih reditelja sa ovih… »
Fest: Nagrada "Beogradski pobednik" Lordanu Zafranoviću i Dobrivoju Tanasijeviću
Insajder 19.01.2023
Prestižna nagrada "Beogradski pobednik" za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, na 51. FEST-u, biće dodeljena reditelju Lordanu Zafranoviću i producentu Dobrivoju Tanasijeviću - Den Tani. Lordan Zafranović je jedan od najznačajnijih reditelja sa ovih… »
Laureati “Beogradskog pobednika” Lordan Zafranović i Dobrivoje Tanasijević – Den Tana
Nedeljnik 19.01.2023
Prestižna nagrada „Beogradski pobednik“ za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, na 51. FEST-u, biće dodeljena reditelju Lordanu Zafranoviću i producentu Dobrivoju Tanasijeviću – Den Tani. Lordan Zafranović je jedan od najznačajnijih reditelja sa ovih… »
Laureati "Beogradskog pobednika" Lordan Zafranović i Dobrivoje Tanasijević - Den Tana
Telegraf 19.01.2023
FEST će se održati od 24. februara do 5. marta. Prestižna nagrada „Beogradski pobednik“ za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, na 51. FEST-u, biće dodeljena reditelju Lordanu Zafranoviću i producentu Dobrivoju Tanasijeviću - Den Tani. Lordan Zafranović… »
Vesti dana »
Sve se vidi na Vidovdan – studentski skup u Kraljevu (BLOG)
Glas Šumadije pre 7 satijoš 30 povezanih
SZO: Više od 1.300 ljudi umrlo tokom toplotnog talasa koji je pogodio Evropu
Insajder pre 8 satijoš 28 povezanih
Požar u stanu na XI spratu zgrade u Nišu: Četiri osobe prevezene u UKC
Gradski portal 018 pre 8 satijoš 29 povezanih
Advokatica: Pušteno svih 36 privedenih nakon Vidovdana na Gazimestanu, sutra prekršajno ročište
N1 Info pre 8 satijoš 16 povezanih
Selektor Južne Afrike Bros: Možemo biti prilično zadovoljni onim što smo uradili
Radio sto plus pre 1 danjoš 84 povezane




