Povezane vesti

"Ko si ti da rasprodaješ sinovljevo nasleđe?!" Oliverova udovica na meti brutalnih uvreda na mrežama, ovako sramno udarili…

"Ko si ti da rasprodaješ sinovljevo nasleđe?!" Oliverova udovica na meti brutalnih uvreda na mrežama, ovako sramno udarili…

Kurir 19.01.2023
Nakon što je Milena Popović, udovica ubijenog Olivera Ivanovića, lidera Građanske inicijative Srbija, demokratija i pravda, objavila da njegova rodbina rasprodaje porodičnu imovinu u Dečanima za oko milion evra Albancima, te da je iz tog procesa… »
Milena Popović za kurir posle jezivih poruka na Tviteru: Ispada da ja jurim neku imovinu, mnogi će se kajati zbog svojih…

Milena Popović za kurir posle jezivih poruka na Tviteru: Ispada da ja jurim neku imovinu, mnogi će se kajati zbog svojih…

Kurir 19.01.2023
Kajaće se jednog dana mnogi od tih koji ostavljaju tako ružne i jezive komentare na moj račun, i to zbog divnog i plemenitog gesta da se Bogdanov deo zemlje pokloni manastiru Dečani. Ovo poručuje Milena Popović Ivanović, supruga ubijenog Olivera… »
"Odakle ti pravo da rasprodaješ njegovo nasledstvo?!" Milenu Ivanović surovo isprozivali na mrežama

"Odakle ti pravo da rasprodaješ njegovo nasledstvo?!" Milenu Ivanović surovo isprozivali na mrežama

Blic 19.01.2023
Udovica Olivera Ivanovića, Milena Ivanović objavila je da njegova rodbina rasprodaje porodičnu imovinu u Dečanima za oko milion evra Albancima. Kako je navela iz tog procesa nezakonito je isključen njihov sin Bogdan (11) zbog čega će pokrenuti… »

Vesti dana »