Povezane vesti

Nikad masovnija plivanja za Časni krst: U Zemunu pobednici Dušan i Zorica, na Adi Pavle, a Ksenija jedina dama

Nikad masovnija plivanja za Časni krst: U Zemunu pobednici Dušan i Zorica, na Adi Pavle, a Ksenija jedina dama

Telegraf 19.01.2023
Plivanje za Časni krst organizuje se i u Surčinu, na Bečmenskoj bari, kao i u Grockoj na Dunavu. "Bog se javi", tradicionalni je pozdrav koji se danas čuje među plivačima, gledaocima i svim vernicima koji su se okupili u Zemunu i na Čukarici, da… »
Plivanje za Časni krst širom Srbije

Plivanje za Časni krst širom Srbije

RTS 19.01.2023
Širom zemlje na Bogojavljenje organizovano je plivanje za Časni krst. U Beogradu se tradicionalno plivalo na Zemunskom keju, Adi Ciganliji i Savskoj promenadi. Plivanje na jugu zemlje najmasovnije je bilo u Vlasotincu. U Šapcu plivao i trogodišnji… »
Prvi doplivali Dušan i Zorica: Plivanje za časni krst u Zemunu (foto)

Prvi doplivali Dušan i Zorica: Plivanje za časni krst u Zemunu (foto)

Večernje novosti 19.01.2023
BOGOJAVLjENSKO plivanje za Časni krst, povodom današnjeg praznika Bogojavljenja, organizovano je širom Srbije. Foto: Z.J.Mačak Plivanje u Zemunu je bilo posebno organizovano za momke, a posebno za devojke. Plivač koji je prvi stigao do Krsta je… »
Od dama, najbrža u hladnoj reci bila je Slavica! Plivanje za Časni krst i u Zemunu, učestvovalo čak 15 žena od ukupno…

Od dama, najbrža u hladnoj reci bila je Slavica! Plivanje za Časni krst i u Zemunu, učestvovalo čak 15 žena od ukupno…

Blic 19.01.2023
Plivanje za Časni krst održano je danas na Adi Cigaliji, ali i u Zemunu, razdaljinu od 33 metra na Zemunskom keju prvi je preplivao Dušan iz Kikinde. - Kao što vidite trka je protekla dobro, osvojio sam Časni krst, stigao sam prvi. Prezadovoljan sam… »

Vesti dana »