Povezane vesti

Partizan pobedio Ahmat, Petrić zadovoljan

Partizan pobedio Ahmat, Petrić zadovoljan

Dnevnik 19.01.2023
BELEK: Fudbaleri Partizana pobedili su večeras ekipu Ahmata rezultatom 3:1 (1:1) u prijateljskom meču na pripremama u Beleku. Golove za Partizan postigli su Nemanja Jović u petom, Vanja Vlahović u 76. i Kvinsi Menig u 81. minutu. Jedini strelac za… »
Petrić izvodi jak sastav protiv Ahmata iz Groznog

Petrić izvodi jak sastav protiv Ahmata iz Groznog

Sportske.net 19.01.2023
Fudbaleri Partizana danas igraju drugi kontrolni meč na pripremama u Turskoj, a rival crno-belima je ruski tim Ahmat iz Groznog, koji se nakada zvao Terek. Partizan je u prvoj kontrolnoj utakmici remizirao rezultatom 1:1 sa rumunskom Univerzitateom iz… »
Fudbaleri Partizana pobedili Ahmat na pripremama u Turskoj

Fudbaleri Partizana pobedili Ahmat na pripremama u Turskoj

Politika 19.01.2023
BELEK – Fudbaleri Partizana pobedili su večeras ekipu Ahmata rezultatom 3:1 (1:1) u prijateljskom meču na pripremama u Beleku. Golove za Partizan postigli su Nemanja Jović u petom, Vanja Vlahović u 76. i Kvinsi Menig u 81. minutu. Jedini strelac za… »
Petrić pozitivan posle Ahmata: „i da smo danas izgubili, ja bih bio zadovoljan“ (video)

Petrić pozitivan posle Ahmata: „i da smo danas izgubili, ja bih bio zadovoljan“ (video)

Hot sport 19.01.2023
Odlična utakmica crno-belih Fudbaleri Partizana su ostvarili pobedu nad ekipom Ahmata u drugom meču na zimskim pripremama u Beleku. Pozitivne utiske je nakon utakmice imao šef struke crno-belih Gordan Petrić. – Zadovoljan sam i utakmicom i… »
Partizan pokazao novog vlahovića! Vanja pogodio protiv Rusa u pobedi crno-belih u Turskoj

Partizan pokazao novog vlahovića! Vanja pogodio protiv Rusa u pobedi crno-belih u Turskoj

Mondo 19.01.2023
Talentovani ofanzivac crno-belih strelac protiv šestoplasiranog tima ruskog prvenstva. Talentovani ofanzivac crno-belih strelac protiv šestoplasiranog tima ruskog prvenstva Partizan je pobedio ruski Ahmat 3:1 na pripremama u Turskoj. Protiv… »
Fudbaleri Partizana bolji od ruskog Akhmata 3:1 na pripremama u Turskoj

Fudbaleri Partizana bolji od ruskog Akhmata 3:1 na pripremama u Turskoj

Euronews 19.01.2023
Partizan je u drugom test meču na pripremama u Turskoj pobedio ruski Akhmat iz Groznog 3:1 (1:1). Iako je prvi deo bio kvalitetniji, a crno-beli vodili golom Nemanje Jovića ili autogolom Šatare (5), pa propuštajući dva zicera (Jović) dopuštajući… »
Petrić zadovoljan: ''Ja to gledam malo drugačije nego vi...''

Petrić zadovoljan: ''Ja to gledam malo drugačije nego vi...''

Sportske.net 19.01.2023
Partizan je danas upisao prvi trijumf od početka priprema u Antaliji. Crno-beli su savladali ekipu ruskog premijerligaša Ahmata iz Groznog sa 3:1, a pobeda je mogla da bude i ubedljivija da su iskorišćene još neke odlične prilike, pre svih Jovića… »
Gordan Petrić posle Ahmata: Zadovoljan sam zalaganjem ekipe

Gordan Petrić posle Ahmata: Zadovoljan sam zalaganjem ekipe

Euronews 19.01.2023
Fudbaleri Partizana zabeležili su prvu pobedu na pripremama u Turskoj, gde su u drugom kontrolnom meču savladali ruski Ahmat 3:1 (1:1). Trener crno-belih Gordan Petrić sumirao je utiske posle utakmice, istakavši da je bio zadovoljan zalaganjem… »
Partizan protiv ruskog Ahmata do prve pobede u Turskoj

Partizan protiv ruskog Ahmata do prve pobede u Turskoj

Sport klub 19.01.2023
Podeli : Fudbaleri Partizana ostvarili su prvu pobedu na pripremama u Turskoj. Crno-beli su u Beleku savladali rusku ekipi Ahmat iz Groznog sa 3:1. Golove su postigli Jović u petom, Vlahović u 76. i Menig u 81. minutu za Partizan, Olejnikov u 35. za… »
Uspela proba crno-belih: Partizan raspucan protiv ruskog Premijerligaša

Uspela proba crno-belih: Partizan raspucan protiv ruskog Premijerligaša

Večernje novosti 19.01.2023
FUDBALERI Partizana savladali su rusku ekipu Ahmata iz Groznog, člana Premijer lige, sa 3:1. FOTO: FK Partizan Srpski tim je poveo već u petom minutu. Dijabate je prošao po desnom krilu, prevarivši trojicu protivničkih igrača i proigrao Jovića na… »
Partizan ima novog Vlahovića i to je mnogo važnije od pobede!

Partizan ima novog Vlahovića i to je mnogo važnije od pobede!

Sportske.net 19.01.2023
U drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji, Partizan je danas savladao ekipu ruskog premijerligaša Ahmat iz Groznog sa 3:1, posle bolje igre u drugom poluvremenu. Partizan je poveo već u petom minutu posle šuta Nemanje Jovića iskosa sa leve… »
Nemanja Jović na poluvremenu: „Mislim da smo prvih 20 minuta odigrali baš dobro!“

Nemanja Jović na poluvremenu: „Mislim da smo prvih 20 minuta odigrali baš dobro!“

Hot sport 19.01.2023
Dobra igra! Rezultat na poluvremenu utakmice između Partizana i Ahmata je 1:1. Znamo da si izašao iz povrede, gol, a imao si još nekoliko šansi. – Da, baš tako. Mislim da smo prvih 20 minuta igrali baš dobro, da smo dobro stajali. Ne znam da li se… »
Partizan silan u drugom poluvremenu: Crno-beli blickrig rešio utakmicu protiv Ahmata! (foto) (video)

Partizan silan u drugom poluvremenu: Crno-beli blickrig rešio utakmicu protiv Ahmata! (foto) (video)

Hot sport 19.01.2023
Fudbaleri Partizana savladali su Ahmat iz Groznog sa 3:1. Vrlo rano, već u 4. minutu, Parni valjak je načeo ruski tim. Fuseni Dijabate je probio u svom prepoznatljivom stilu, prosledio loptu Nemanji Joviću, koji je šutirao, a lopta je skrenuta od… »
(Poluvreme) Partizan propustio mnogo prilika: Ahmat kaznio promašaje crno-belih! (video)

(Poluvreme) Partizan propustio mnogo prilika: Ahmat kaznio promašaje crno-belih! (video)

Hot sport 19.01.2023
Dosta prilika! Rezultat na poluvremenu utakmice između Partizana i Ahmata je 1:1. Vrlo rano, već u 4. minutu, Parni valjak je načeo ruski tim. Fuseni Dijabate je probio u svom prepoznatljivom stilu, prosledio loptu Nemanji Joviću, koji je šutirao, a… »
POLUVREME - Partizan vodio i promašivao, na kraju kažnjen - 1:1 protiv Ahmata!

POLUVREME - Partizan vodio i promašivao, na kraju kažnjen - 1:1 protiv Ahmata!

Sportske.net 19.01.2023
Fudbaleri Partizana igraju drugi kontrolni meč u Turskoj protiv Ahmata iz Groznog, člana ruske Premijer lige. Rezultat je 1:1 nakon prvih 45 minuta. Partizan je poveo već u petom minutu nakon akcije svojih krilnih napadača. Dijabate je u svom stilu… »
Partizan i Zvezda u istom terminu: Ozbljine provere za ''večite''

Partizan i Zvezda u istom terminu: Ozbljine provere za ''večite''

Večernje novosti 19.01.2023
Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde danas igraju pripremna mečeve za nastavak sezone. M. Vukadinović Zanimljivo, oba naša najveća kluba pripreme vrše u Turskoj, a danas će odigrati i mečeve u isto vreme. Sa početkom od 15 časova, crno-beli se… »

Vesti dana »